Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ସବ୍ୟସଚୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା (Sabyasachi Archita) ବାହାଘର ରିସେପସନ ପାର୍ଟିରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଲେ

ଅତି ନିକଟ ରେ ଶରିଯାଇଛି ସବ୍ୟ ସଚ୍ଚି ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ଘର । ରାଜସ୍ଥାନ ର ର ନୀତି ରୀତି ନିୟମ ରେ ବିବାହ ଘର ହୋଇଛି ।ହଁ ବନ୍ଧୁ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ରାଜକୀୟ ଢଙ୍ଗ ରେ ହୋଇଛି ଏଥିରେ ସବ୍ୟ ସଚ୍ଚି ଘୋଡ଼ା ଉପରେ ବସି ଆସିଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ । ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ରେ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ର ଫଟୋ ରେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କୁ ବର ବେଶ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ବଧୂ ବେଶ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପୂର୍ବ ରୁ ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ହଳଦୀ ସେରିମନି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ନଜର କୁ ଆସିଥିଲା । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏହି ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଏହି ଦୁଇ ଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ମାନ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । କ୍ଷଣି ଙ୍କ ଭିତ ରେ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ପରେ ପ୍ରେମ ଆଉ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ଉଭୟ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି ।ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲ ରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି । ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ୨୦୦୭ ରୁ ପାଗଳ ପ୍ରେମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ମାଧ୍ୟମ ଉଳୀଉଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ୨୦୦୫ ରେ ଓ ମାଇଁ ଲଭ୍ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ ।

ସବ୍ୟସାଚୀ ଏଯାବତ୍ ୩୭ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଦୁହିଁ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ସପନ ର ସୌଦାଗର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ୨୦୦୮ ରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭକରିବ ପରେ ଏହି ଯୋଡ଼ି କୁ ଦର୍ଶକ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । କରୋନା ସମୟ ରେ ସବ୍ୟ ନିଆରା ଅବଦାନ କେବଳ ଓଡ଼ିଶା ନୁହେଁ ସାରା ଭାରତ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଛି । ଏବେ ଏହି ଯୋଡ଼ି ରାଜସ୍ଥାନ ରୁ ଫେରୁଥିବା ପରେ ଏଠାରେ ଅତିଥି ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ଭୋଜି ର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ସେମାନ ଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷ ରୁ କୁହାଯାଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ରିସେପେସନ୍ କୁ ଏହି ବଡ଼ ଆକଟର ମାନେ ଆସୁଛନ । ଯଥା ଅନୁଭବ, ବର୍ଷା, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ,ରଚନା,ବାବୁଶାନ୍, ଅପରାଜିତା ଇତ୍ୟାଦି ଛୋଟ କଳାକାର ଏବଂ ବଡ଼ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *