Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ ପରେ ରାଜାସ୍ଥାନରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା କେମିତି ଅଛନ୍ତି

ଅତି ନିକଟ ରେ ଶରିଯାଇଛି ସବ୍ୟ ସଚ୍ଚି ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ଘର । ରାଜସ୍ଥାନ ର ର ନୀତି ରୀତି ନିୟମ ରେ ବିବାହ ଘର ହୋଇଛି ।ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟ ରେ ଆଉ କିଛି । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ର ଫଟୋ ରେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କୁ ବର ବେଶ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ବଧୂ ବେଶ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୂର୍ବ ରୁ ଉଭୟ ଙ୍କ ର ହଳଦୀ ସେରିମନି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ନଜର କୁ ଆସିଥିଲା । ଅନେକ ଦିନ ଧରି ସବ୍ୟ, ଅର୍ଚ୍ଚିତା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା ।

କ୍ଷଣି ଙ୍କ ଭିତ ରେ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ପରେ ପ୍ରେମ ଆଉ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ଉଭୟ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି ।ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲ ରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି । ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ୨୦୦୭ ରୁ ପାଗଳ ପ୍ରେମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ମାଧ୍ୟମ ଉଳୀଉଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ୨୦୦୫ ରେ ଓ ମାଇଁ ଲଭ୍ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ସବ୍ୟସାଚୀ ଏଯାବତ୍ ୩୭ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଦୁହିଁ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ସପନ ର ସୌଦାଗର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ୨୦୦୮ ରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭକରିବ ପରେ ଏହି ଯୋଡ଼ି କୁ ଦର୍ଶକ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । କରୋନା ସମୟ ରେ ସବ୍ୟ ନିଆରା ଅବଦାନ କେବଳ ଓଡ଼ିଶା ନୁହେଁ ସାରା ଭାରତ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଛି ।

ଏବେ ଏହି ଯୋଡ଼ି ରାଜସ୍ଥାନ ରୁ ଫେରୁଥିବା ପରେ ଏଠାରେ ଅତିଥି ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ଭୋଜି ର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ସେମାନ ଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷ ରୁ କୁହାଯାଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ରିସେପେସନ୍ କୁ ଏହି ବଡ଼ ଆକଟର ମାନେ ଆସୁଛନ । ଯଥା ଅନୁଭବ, ବର୍ଷା, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ,ରଚନା,ବାବୁଶାନ୍, ଅପରାଜିତା ଇତ୍ୟାଦି ଛୋଟ କଳାକାର ଏବଂ ବଡ଼ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଓଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏପରି Gift ଆପଣମାନେ ଜାଣିଲେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ ଆଉ କହିବେ ଏ ଗିଫ୍ଟ କଣ ପାଇଁ ଦେଲେ…

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯାହା ଗୋଟେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଓଲିଉଡ଼ ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓଲିଉଡ଼ କୁଇନ ବର୍ଷା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.