Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ସବ୍ୟସଚୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା…

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ର ଫେମସ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଫେମସ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ| ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଙ୍କର କିଛି ବିବାହ ପରର ଫଟ ଦେଖେଇବୁ ଯାହା ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି |ତେବେ ଓଲିଉଡଜଗତରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ବହୁତ ପପୁଲାର ଯୋଡି ଲୋକମାନେ ଏହି ଯୋଡି ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି |ତେବେ ସବୁବେଳେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି |ଓ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏହି କଥା ଟି ଘୁରି ବୁଲିଥାଏ କି ଅର୍ଚିତା ସବ୍ୟ ଙ୍କୁ ଭଲପାଉଛନ୍ତି ଓ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଏହି କଥା ଟି ଆଗରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା କୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା ସବୁବେଳେ ଏଡାଇ ଆସୁଥିଲେ |କିନ୍ତୁ ଗତ 1 ତାରିଖରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |28 ତାରିଖ ରାତିରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |ସେ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋସ୍ଟ କରିଥିଲେ |ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ସେ ତାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ସମୟର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ସୁଖ ଓ ଦୁଖର ନାମ ହେଉଛି ଜୀବନ ଅନେକ ଥର ଲାଗେ ସବୁକିଛି ସରିଗଲା ହେଲେ ଭଗବାନ ସବୁବେଳେ ନିଷ୍ଠୁର ନୁହନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ଏମିତି ଏକ ଜୀବନ ସାଥି ଦେଇଛନ୍ତି |ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଆମର ସବୁ ଯାତ୍ରା କୁ ସଫଳ କରିବ|

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *