Breaking News

ବିବାହ ପରେ ରାଜାସ୍ଥାନ ବୁଲିଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା (Sabyasachi-Archita) ଦେଖନ୍ତୁ ବୁଲିବା ବେଳର ଭିଡିଓ …

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଫେମସ କଳାକାର ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ଅର୍ଚିତା |ଏହି ଦୁଇଜଣ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ବିଳାସ ପୂର୍ଣ ଜାଗାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ତେବେ ବିବାହ କରି ସାରିବା ପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ରାଜସ୍ଥାନ କିଛି ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗାରେ ଏକାଠି ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ଏହି ବୁଲିବା ବେଳର ଫଟୋ ଗୁଡିକ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |


ତେବେ ସେ ଆଜି ଓଡିଶା ଫେରୁଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଆଉ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ଏକ ବଡ ପାଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସବ୍ୟ ଆଉ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର |ତେବେ ଆପଣ ,ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କାଲୀ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଚର୍ଚିତ ଯୋଡି ସବ୍ୟ ଆଉ ଅର୍ଚିତା |ଏହି ଦୁଇଜଣ ବହୁ ଘାତ ପ୍ରତିଘାତ ଓ ବହୁ ଚର୍ଚା ବିଚର୍ଚା ଦେଇ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |


ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ହିଟ ଚଳଚିତ୍ର ଓଲିଉଡ ଜଗତକୁ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି |ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଲୋକ ମାନେ ଯେତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ସେତେ ନିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସବ୍ୟ ଦିତୀୟ ଥର ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ହାତ ଧରିଛନ୍ତି |ପ୍ରଥମେ ସବ୍ୟ ସୀମା ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ତେବେ ସବ୍ୟ ଓ ସୀମା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପୋସ ବୁଝାବଣା ହୋଇ ଡିଭର୍ସ ହୋଇଥିଲା |


ତେବେ ଏହାପରେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ମନ ମିଶିଥିଲା ଓ ଦୁଇ ପରିବାର ମନ ମିଶିଥିଲା ତାପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିସ୍ପତି ନେଇଥିଲେ |ତେବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯାଇ ରାଜସ୍ଥାନ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ଘରେ ଏକୁଟିଆ କେମିତି ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲୁହରେ ଭିଜିଯିବ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବହୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *