Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଓଡିଆ ସିଙ୍ଗର Diptirekha ଦୀପ୍ତିରେଖା ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ଚିଲିକା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଗଲେ, ସେଠି ଏମିତି କିଛି ଘଟିଲା…

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଫେମସ ସିଙ୍ଗର ଦିପ୍ତିରେଖା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ସେ ଆମ ଓଲିଉଡ ଜଗତକୁ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ସୁପର ହିଟ ଗୀତ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି |ତାଙ୍କ କଣ୍ଠ ଜାଦୁ ରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି |ସେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ହିଟ ଗୀତ କରିଛନ୍ତି ଓ ସେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ ମଧ୍ୟ କରିପାରିଛନ୍ତି |

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏବେ ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ଦିପ୍ତିରେଖା |ତେବେ ବିବାହ ପରେ ଦୀପ୍ତି ପ୍ରଥମ କରି ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି |ଯାହା ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦୀପ୍ତି ଚିଲିକା ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଦୀପ୍ତି ଖୁବ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି |ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଦୀପ୍ତି ପାଖିମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି |ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମଧ୍ୟ ତା ଙ୍କ ସାଥିରେ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ଦୀପ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବହୁତ ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବକୁ ମିଳିଛି ଏହି ଭିଡିଓ ରେ |

ଏକ ଖବର ମୁତାବକ ମଞ୍ଜରୀ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଗୋଟିଏ ସୋ ର ଶୁଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଚିଲିକା ଯାଇଥିଲେ |ଓ ଶୁଟିଙ୍ଗ ପରେ ସେ ବୁଲିଛନ୍ତି|ଓ ସେ ବୁଲିବା ବେଳେ ପକ୍ଷୀ ମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ଓ ପକ୍ଷୀ ମାନେ ଉଡିକି ଆସି ଦୀପ୍ତି ଙ୍କର ହାତରୁ ଖାଉଥିବାର ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଦୀପ୍ତି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ଏବେ ବହୁତ ମାତ୍ରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ତେବେ ଦୀପ୍ତି ବିବାହ ପରେ ଖୁସି ରେ ଥିବାର କହିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *