Breaking News

ମାୟା ସିରିଏଲର ହିରୋ ନାଗେଶଙ୍କ ପୁରା ପରିବାରକୁ ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ -ollywood

ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଅମନିଦିଆ ର ସମସ୍ତ ସିରିଆଲ ଓଡ଼ିଆ ଚାନ୍ୟେଲ୍ ।ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏକ ସିରିଅଲ୍ ର ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବା ତରଙ୍ଗ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଓଡ଼ିଆ ମେଘ ଧାରାବାହିକ ମାୟା ସିରିଏଲ୍ ର ହିରୋ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ନାଗେଶ୍ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ନାଗେଶ ଙ୍କ ପକୃତ୍ ନାମ ହଉଚି ମାନସ । ନାଗେଶ ବାରିପଦା ର ଅଟନ୍ତି।

ନାଗେଶ ବାରିପଦା ରେ ରୁହନ୍ତି । ଏବେ ବର୍ତମାନ ସେ ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ହିଁ ସେ ଯାଆନ୍ତି ସୁଟିଂ ସେଟ୍ କୁ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏକ ଆପାରଟମେଂଟରେ ଭଡ଼ା ରେ ରୁହନ୍ତି । ନାଗେଶ ଗ୍ରଜୁଏସନ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରି ଦିଲ୍ଲୀ ପଲେଇଥିଲେ ଚାକିରି ପାଇଁ । ନାଗେଶ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସବୁଠୁ ସନ୍ ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କର ପାଞ୍ଚ ଭାଇ ଭଉଣୀ । ନାଗେଶ ସବୁଠାରୁ ସାନ ଅଟନ୍ତି ।

ନାଗେଶ ଦିଲ୍ଲୀ ଅଡିସନ୍ ରେ ବାରମ୍ବାର ରେଜେକ୍ସସନ୍ ହବା ରୁ ଓଡ଼ିଶା କୁ ଫେରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଆ ମେଘା ଧାରାବାହିକ ମାୟା ରେ ହିରୋ ରୋଲ୍ କରିଥିଲେ ସେ ମାୟା ର ଅଡିସନ୍ ରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ତା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତାଙ୍କ ଜର୍ଣୀ ଗୋଟେ ରୁ ଆଉ ଗୋଟେ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ନାଗେଶ ଙ୍କ ଦୁର୍ବଳ ହେଉଛି ନାଚ ସେ ନାଚିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅଡିସନ୍ ଦବା ଆଗରୁ ନାଚ କ୍ଲାସ୍ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ନାଗେଶ ପ୍ରଥମେ ଧାରା ବହିକ୍ ରେ ସାଇଟ୍ ଲିଡ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ।

ତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେ ଲିଡ ପାଇଁ ଅଡିସନ୍ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହେଇଥିଲେ । ସେ ମାୟା ସୀରିଏଲ୍ ରେ ଲିଡ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *