Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ପୁରୀରେ ଅନୁଭବ ବର୍ଷା ଏକାଠି ହୋଇ କିପରି ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି !

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଅଲିଉଡୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ର ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର ହୋଇଛି ଏବଂ ସବୁ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହବା ସହିତ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଅଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର କ୍ୱିନୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ।

ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ପୁରୀ ରେ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏଥିରେ କଣ ରହିଛି ସତ୍ୟତା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି ବିବାଦ ଘଟିଛି ଯାହାର କି ସମସ୍ୟା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇନାହିଁ ।

ଗୋଟେ ପଟେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ପୁରୀ ରେ ଏକୁଟିଆ ମଜା ନେଉଥିବା ର ଫୋଟ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖି ପରୁଥିବେ । ଏହି ବୁଲୁଥିବା ର ଫଟୋ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ରେ ଛାଡିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅନୁଭବ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ରହି ମେଳା ବୁଲୁଥିବା ର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ମେଳା ରେ ଢେର୍ ସାର୍ କିଣା କିଣି କରିବା ସହିତ ବହୁତ୍ ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିବା ର ଫଟୋ ସେ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ଲୋକ ଭାବୁଛନ୍ତି ଏହା ପୁରୀ ଫଟୋ । କିନ୍ତୁ ଏହା ଅଲଗା ଅଲଗା ଫଟୋ । ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହୋଇ ନାହାନ୍ତି, ଅଲଗା ଅଲଗା ସମୟର ଫଟୋ । ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *