Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଭାଇରାଲ ହେଲା ସବ୍ୟ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ହଳଦୀ ରସମର ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଥର

ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ହାତ ରେ ହାତ ଦେଇ ଗଣ୍ଠି ପକେଇ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ଉଲିଉଡ ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ି ସବ୍ୟ ସଚ୍ଚି ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ର ହଳଦୀ ରେଶମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଲାଣି ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ହଳଦୀ ରେଶମ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି । ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରଥମେ ହଳଦୀ ଲଗେଇଲେ ତାହା ପରେ ହିଁ ବାହା ଘର ବେଦୀ କୁ ଯିବେ ।ହଳଦୀ ରେଶମ ର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭାଇରଲ ହବାକୁ ଲାଗିଛି ।

ସବ୍ୟ ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା,ଭଉଣୀ ଏବଂ ପରିବାର ବର୍ଗ ଆସିଥିଲେ । ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଥିବେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯେମିତି କି ମୋତେ ଆଣି ଦେଲ ଲକ୍ଷେ ଫଗୁଣ , ସ୍ମାଇଲ୍ ପ୍ଲିଜ୍,ପିଲାଟା ବିଗିଡ଼ି ଗଲା,କୋଉ ଦୁନିଆ ରୁ ଆସିଲା ବନ୍ଧୁ, ଏମିତି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପଶନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ସବୁଠୁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ତୋର ମୋର ଯୋଡି ସୁନ୍ଦର ।

ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଟାକି ଗତ କାଲି ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସବ୍ୟ ଙ୍କ ହଳଦୀ ରେଶମ ଖୁବ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ଯାକ ଜୁଡ ଏବଂ ଶାଢ଼ୀ ପୁରା ମ୍ୟାଚ୍ କରୁଥିଲା । ଏହି ଫଟୋ ଟି ଲୋକ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ଏବଂ ଏହି ଫଟୋ କୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।ସବ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଆମ ତରଫ ରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *