Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାହଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଢଙ୍ଗାରେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ବୁଲିଲେ ଦୀପ୍ତିରେଖା!

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଚର୍ଚିତ ସିଙ୍ଗର ଦୀପ୍ତି ରେଖା ପାଢୀ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ଦୀପ୍ତି ତାଙ୍କ କଣ୍ଠ ର ଜାଦୁ ଦ୍ଵାରା ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |ଦୀପ୍ତି ଙ୍କର ବହୁତ ଗୁଡିଏ ହିଟ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |ଦୀପ୍ତି ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦୀପ୍ତି ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦୀପ୍ତି |


ତେବେ ଦୀପ୍ତି ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଡଙ୍ଗା ରେ ସମୁଦ୍ର ରେ ବୁଲୁଥିବାର ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |ଏହି ଖବର ଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଚର୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି |ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ଟି |ତେବେ ସମସ୍ତ ଙ୍କର ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି କି କଣ ସତରେ ଦୀପ୍ତି ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ସମୁଦ୍ର ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଇରାଲ ଖବର ଟିରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି |
ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ପ୍ରିୟା ଗୀତିକାର ଦୀପ୍ତି ରେଖା ପାଢୀ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଗପରି ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି |

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦୀପ୍ତି ସିରିଏଲ ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ସେ ଏବେ ସିରିଏଲ ଶୁଟିଙ୍ଗ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ଏବେ କିଛି ଦିନ ନିକଟରେ ଦେଖିଥିବେ ସାରେ ଗାମା ପା ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ଜର୍ଜ ହେବାର ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ | ତେବେ ଦୀପ୍ତି ସମୁଦ୍ର ରେ ବୁଲୁଥିବା ନେଇ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |
ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଚୁ କି ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଦୀପ୍ତି ସିରିଏଲ ଶୁଟିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟର |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମଞ୍ଜରି ଟିଭି ରେ ଏହି ସିରିଏଲ ଟିକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *