Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ରାନୀ ପଣ୍ଡା (Rani Panda) ଏମିତି କିଛି କଥା କହିଲେ ବାବୁଶାନଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ କହିଲେ

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା ଜଗତର ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ରାନୀ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି |ଆପଣ ମାନେ ରାନୀ ଙ୍କୁ ଓଡିଶାର ବିବାଦୀୟ ରାଣୀ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ|ତେବେ ରାନୀ ଆଜି ବାବୁଶାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ଗୋଟିଏ କଥା କହିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ତେବେ କଣ ରାନୀ କହିଛନ୍ତି ବାବୁଶାନ ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ତେବେ ରାନୀ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିଲି ଗୋଟିଏ ପିଲା ର ହାତ କାଟି ହୋଇଯାଇଛି ସେ ମେଡିକାଲ ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ସେହି ପିଲା ପାଖକୁ ବାବୁଷାନ ଯାଇଛନ୍ତି ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଓ ବାବୁଷାନ ସେ ପିଲା ସହ କିଛି କଥା ବର୍ତା କରିଛନ୍ତି ଓ ପିଲାଟିକୁ ଅସ୍ଵସ୍ଥାନ ଦେଇଛନ୍ତି ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଛି କହିଛନ୍ତି ରାନୀ ପଣ୍ଡା |ରାନୀ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏତେ ଖୁସି ଅଛି ଯେ ଏହି କଥା ଟିକୁ ନ କହି ରହିପାରିଲି ନହିଁ |ସେ ବାବୁସାନ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଗୋବିନ୍ଦା ହେଉଛନ୍ତି ବାବୁସାନ|

ରାନୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ବାବୁଷାନ ଙ୍କର ବାପା ମା ହେଉଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଫେମସ କଳାକାର ପୁଅ କେମିତି ନ ହେବେ |ରାନୀ ବାବୁଷାନ ଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ତୁମର ଉନ୍ନତି ହେଉ ଓ ତୁମର ମଙ୍ଗଳ ହେଉ ଓ ତୁମେ ତୁମ ପରିବାର ସହ ସବୁବେଳେ ଖୁସି ରେ ରୁହ |ତୁମେ ଏମିତି କୋମଳ ହୃଦୟ ନେଇ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଅ ଓ ସମସ୍ତଙ୍କର ଦୁଖରେ ଠିଆ ହୁଅ |ଆଉ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବା ଦିଅ |
ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ରାନୀ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ସମସ୍ତ କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି କି ତୁମ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ଦୁଖ ସମୟରେ ବାବୁଷାନ ଙ୍କ ଭଳି ଯାଇକି ଠିଆ ହୁଅ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *