Breaking News

ଓଡିଆ ସିରିଏଲ ଜଗତର TOP 5 ହିରୋ ଙ୍କର ମା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ …

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ହିରୋ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏହି ଓଲିଉଡ ହିରୋ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ |ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଆଗରୁ ଜାଣିନଥିବେ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମ ଆମର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି ସାଇ ଆପଣ ମାନେ ସାଇ ଙ୍କୁ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ସିରିଏଲ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ |ସାଇ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି ଓ ବହୁତ ଫେମସ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି |ସାଇ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତ ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି |


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ର ଦିତୀୟ ସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି ରାଜା |ରାଜା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ରାନୀ ସିରିଏଲ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ଏଥିରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ରାଜା |


ତେବେ ଆମର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି ନୀଲ |ନୀଲ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଦୂର୍ଗା ସିରିଏଲ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ |ନୀଲ ତାଙ୍କର ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବ ବାହୁତ ଲୋକାପ୍ରିୟତ ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ର ଚାରି ନମ୍ବର ରେ ଅଛନ୍ତି ସ୍ଵତବିକ |ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ନୂଆ ବୋହୁ ସିରିଏଲ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ସେ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରି ପାରିଛନ୍ତି |


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ଏହି ଲିଷ୍ଟ ର ପାଞ୍ଚ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ |ଆପଣ ମାନେ ଜ୍ଯୋତି ଙ୍କୁ ତୋ ଅଗଣା ର ତୁଲସୀ ମୁଁ ସିରିଏଲ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଓ ଏଥିରେ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବାଡିରୁ ବର କୋଳି ଚୋରି କରି ଖାଇଲେ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା (Tamanna) ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *