Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ହେଲେ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା MAMA MISHRA,JYOTI MISHRA & USASRI MISHRA, ଏହାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏହି ତିନ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହା ଙ୍କ ର ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ମାମା ମିଶ୍ର, ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର,ଏବଂ ଉସାଷ୍ରୀ ମିଶ୍ର ଦୀର୍ଘ ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ହୋଲି ରେ ।ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଉଳିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ର ଆଉ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ମାମା ମିଶ୍ର ।

ହଁ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ । ମାମା ମିଶ୍ର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହେଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ମାମା ମିଶ୍ର ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ତତପର୍ ଅଛନ୍ତି ।ମାମା ମିଶ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଖୁସି ରେବଅଛନ୍ତି ।ସେହି ଭଳି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ର ଆଉ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର । ହଁ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ । ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହେଇଥିଲା ଯେବେ ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ତତପର୍ ଅଛନ୍ତି ।ଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ।ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଉଳିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ର ଆଉ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ଉଷଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର । ହଁ ବହୁତ୍ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ । ଉଷଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହେଇଥିଲା ଯେବେ ଉଷଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ତତପର୍ ଅଛନ୍ତି । ଉଷଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଖୁସି ରେବଅଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *