Breaking News

୪ ବର୍ଷ ପରେ ଫେରିଲା ମା ‘ ପୁଅ କହୁଛି ମାଆ ‘ ମରିଯାଇଛି

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମା ଏକ ଏମିତି ଶବ୍ଦ ଯାହା ପବିତ୍ର ସୁମଧୁର ସ୍ନେହ ଭରା, ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶ, ମା ର ପଣତ୍ କାନି ରେ ଥାଏ ସାରା ପୃଥିବୀ । ଏହି ଟିକିଏ ପଣତ କାନି ରେ ପିଲା ର ବଡ଼ ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଟଳି ଯାଏ କାହିଁକି ନା ମା ର ପଣତ କାନି ରେ ଥାଏ ପୁରା ଦୁନିଆ ଯାହା ସବୁଠୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ । ମା ହିଁ ଦେଇଥାଏ ସଂସାର ର ସବୁ ଖୁସି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଯେଉଁ କଥା ବର୍ତ୍ତମାନ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏହା ଅବିଶ୍ବାସ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିନ୍ତୁ କଥା ଟି ପୁରା ବାସ୍ତବ ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏମିତି ଏକ ମା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଯିଏ ତାର ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପର କରିଦେଇଥିଲା ନିଜର ଜନ୍ମ କରିଥିବା ସନ୍ତାନ କୁ । ଯେଉଁ ଶିଶୁ ଯିଏ ସଂସାର ଦେଖିବା ଆଗରୁ ତାର ମା ତା ହାତ ଛାଡିଦେଲା । ସେ ପିଲାଟି ଦିନରୁ ଜେଜେମା ଓ ଜେଜେବାପା କୋଳ ରେ ବଡ଼ ହେଇଛି ୪ ବର୍ଷ ର କୁନିପୁଅ ଜିତୁ । ମା ଥାଇ ପି ଅନାର୍ଥ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆଉ ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଏବେ ମା ଫେରିଛି କିନ୍ତୁ ଜିତୁ ଜାଣିଛି ମା ମୋର ମରିଯାଇଛି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଘଟଣା ଟି ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର କାମାକ୍ଷନଗର ଥାନା ଜୟା ପୁର୍ କାଟେଣୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମପୋଖରି ଗ୍ରାମ ର ଏ । ୨୦୧୭ ମସିହା ରେ ନିଜର ୬ ମାସ ର ଜନ୍ମ କଲା ପୁଅ ଓ ସ୍ବାମୀ ନଗେନ୍ଦ୍ର ବଳ ଙ୍କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକ ସହିତ ପଳାଇଯାଇଥିଲେ ରଶ୍ମିତା ସାହୁ । ସ୍ତ୍ରୀ ରଶ୍ମିତା ଏଭଳି ପଳାୟନ କୁ ସହୀ ପାରିଲେନି ନଗେନ୍ଦ୍ର ଆଉ ରଶ୍ମିତା ଙ୍କୁ ଝୁରି ଝୁରି ୨୦୧୯ ମସିହା ରେ ହୃଦୁଗାତ୍ ରେ ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ନଗେନ୍ଦ୍ର ତା ପରେ କୁନି ଶିଶୁ ର ଲାଳନ ପାଳନ ର ଦାୟିତ୍ଵ ନେଲେ ଜେଜେ ଓ ଜେଜେମା ।

ଶେଷ ସମୟ ରେ ପୁଅ କୁ ଦେଇଥିବା କଥା କୁ ପାଳନ କରି ବୃଦ୍ଧ ବୟସ ରେ ନାତି ର କଥା ବୁଝୁଛନ୍ତି ଜେଜେବାପା ଆଉ ଜେଜେମା । ଗରିବୀ ଜୀବନୀ ସାଙ୍ଗ କୁ ଛୋଟ ଛୁଆ ର ବୋଝ କୁ ନେଇ ହାର୍ ମାନିନଥିଲେ ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି । ଦିନ ମଞ୍ଜୁରୀ କାମ କରି ଛୁଆ କୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ମଣିଷ କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିପଡିଲେ କିନ୍ତୁ ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଜିତୁ ର ମା ଆସି ବାଧ୍ୟ କରୁଛି ପୁଅ କୁ ଦବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ପୁଅ ର ଶେଷ ନିସାଣୀ କୁ ହରାଇବାକୁ ଚନୁଆଁହନ୍ତି ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ।

 

ଏହି ମାମଲା ଯାଇ କାମାକ୍ଷାନଗର ରେ ଥାନା ରେ । ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ୬ ମାସ ଛୁଆ ଓ ସ୍ବାମୀ କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଛି ତାକୁ ଆମେ ଛୁଆ ଦେବୁନାହିଁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଜେଜେ ଓ ଜେଜେମା । ତୁରନ୍ତ ସରକାର ଏହି ଶିଶୁଟି କୁ ସାହର୍ଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ।।ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭାରତ ସରକାରଙ୍କର E-Shram Card ରେ ଦ୍ଵାରା ମିଳୁଛି ଅନେକ ସୁବିଧା ଓ ଟଙ୍କା !, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ ଏହି କାର୍ଡ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲେବର କାର୍ଡ ରେ ହିତାଧିକାରୀ କଣ କଣ ସୁବିଧା ପାଇପାରୁଛି , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *