Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ବାବୁସାନ (Babushaan Mohanty) ଏମିତି କାମ କରିଲେ ଦେଖିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରିଯିବ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତା ବାବୁଶାନ୍ ମହାନ୍ତି। ହଁ ବନ୍ଧୁ ଓଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଛି ।ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ବାବୁଶାନ୍ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ରିଏଲ ହିରୋ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହବା ରେ ଲାଗିଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ବାବୁଶାନ୍ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଯାଇଥିଲେ ।

ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରେ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷ ର କିଶୋର ଯାହର ନାମ୍ ଚିନ୍ତୁ ସେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ର କାମାକ୍ଷା ନଗର ଅଞ୍ଚଳ ର ଅଟନ୍ତି। ଯେ କି ଛାତ ଉପରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟ ରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସ୍ପର୍ଶ ରେ ଆସି ତାଙ୍କର ଦୁଇ ହାତ,ଗୋଡ଼ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କଟକ ବଡ଼ ମେଡିକାଲ୍ ସର୍ଜରୀ ବିଭାଗ ରେ ଚିଣ୍ଟୁ ଙ୍କ ର ସର୍ଜରୀ ସମୟ ରେ ସେ ବାବୁଶାନ୍ କୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ବାବୁଶାନ୍ ନିଜେ ଯାଇ ଦେଖା କରିଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ ଙ୍କୁ ଏଥି ସହିତ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସହାୟତ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସବୁ ଫଟୋ ସେ ତାଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୀଟ ମାଇଁ ନ୍ୟୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଚିଂତୁ ମାଇଁ ପ୍ରୟେର ଆଣ୍ଡ ଲଭ ଫର ହିମ । ବାବୁଶାନ୍ ଏମିତି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରଲ ହବା କୁ ଲାଗିଛି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହଁ ବନ୍ଧୁ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନ ରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସହିତ । ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ କୁ କଥା ହବା ପାଇଁ । ମେଡିକାଲ୍ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଥିବା ଫ୍ୟାନ ଙ୍କ ସହ ସ୍ନେହ ଆନନ୍ଦ ରେ କଥା ହେଲେ ବାବୁଶାନ୍ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ତିନି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି, ଏମାନେ ସିରିଏଲରୁ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବିଭାହ ବାନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସିରିଏଲ ହିରୋଇନି ମାନେ ଦେହେଁ ପରସ୍ପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.