Breaking News

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲୋକପ୍ରିୟ ଓଡିଆ ନାୟିକା Archita ଙ୍କ ନୂଆ ରୂପ, ଆପଣବି ତାଙ୍କ ଏଇ ନୂଆ ରୂପ ପଛର କଥା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା । ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଦେଖିଥିବେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ । ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ୍ ମଧ୍ୟ ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫଳେ ରେ ସେ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବା ସହ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ସେ ସବ୍ୟସଚ୍ଚି,ବାବୁଶାନ୍,ଅନୁଭବ,ହରିଦମ୍ ବିଭିନ୍ନ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ସମସ୍ତ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ୍ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସୁଛି ସେଥିରେ ତାଙ୍କୁ ନୂଆ ଅନ୍ଦାଜ୍ ରେ ଦେଖିବେ । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ ଇଏ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବୋଲି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ସେ ଗାଉଁଲି ଝିଅ ବେଶ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଗାଉଁଲି ଝିଅ ର ସଂଘର୍ଷ ମୟ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଉପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ୍ ଆଧାରିତ । ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଏଥି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଏକ ନୂଆ ଲୁକ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏବଂ ଏହି ଲୁକ ରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ହେଉନି । ଏହି ଗାଉଁଲି ଫିଲ୍ମ୍ ର ନାମ ହଉଚି ରୋଲ୍ ନମ୍ବର ୨୭ ସୁଜାତା ସେନାପତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟି ଜୀ ସାର୍ଥକ ର ରବିବାର ଦିନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଜି ସାର୍ଥକ ରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭିନୟ କେମିତି ଲାଗୁଚି ଆପଣ ଏହା କୁ ରବିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୦୭:୦୦ ରେ ଜି ସାର୍ଥକ ରେ ଦେଖି ପାରିବେ  ।


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *