Breaking News

ବଢୁଛି ତାତି ବଦଳିଲା ପାଣିପାଗ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଜାରି ହେଲା ସତର୍କ ସୂଚନା, ପବନ ସହିତ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା

ବଢୁଛି ତାତି ଆସୁଅଛି ବର୍ଷା ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ରେ ୧୧ ଜିଲ୍ଲା ରେ ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ରାଜ୍ୟ ବଢୁଛି ତାତି ଶୀତ ଦିନେ ଶୀତ ହବା ବଦଳରେ ଲାଗୁଚି ଗରମ୍ ଯେମିତି ଖରା ଦିନ ଭଳି ଅନୁଭବ ହଉଚି ।ଆସନ୍ତା ୨୦ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଗରମ୍ ଅନୁଭବ ହବ। ୨୦ ତାରିଖ ରେ ୬ ଜିଲ୍ଲା ରେ ସ୍ଵଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ ର ବର୍ଷା ହବ।

ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ଠୁ ୧୧ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ହବା ର ସହିତ ବର୍ଷା ହବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ଷା ପରେ ରାଜ୍ୟ ରୁ ତାତି ର ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି । ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଅନୁଗୁଳ, କେଉଁଝର,ମୟୂରଭଞ୍ଜ , ବାଲେଶ୍ୱର, ଭଦ୍ରକ, ମଲ୍କାନାଗିରି ରେ ସ୍ଵଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ କୁହୁଡ଼ି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅପରପକ୍ଷେ ରାଜ୍ୟ ରେ ଶୁଖିଲା ପାଗ ରହିବା ସହିତ ତାତି ମଧ୍ୟ ରହିବ ।

ଆସନ୍ତା ୨୦ ତାରିଖ ରେ ବରଗଡ, ଝାରସୁୁଡା, ନୂଆପଡ଼ା, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ସମ୍ବଲପୁର ଏବଂ ଦେଓଗଡ ର କେତେକ ସ୍ଥାନ ରେ ସ୍ଵଳ୍ପ ରୁ ମଧ୍ୟମଧରଣ ର ବର୍ଷା ହବା ର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ରେ ରାୟଗଡ଼ା,, ଗଜପତି,ଗଞ୍ଜାମ,କନ୍ଧମାଳ, ବୌଦ୍ଧ, ଅନୁଗୁଳ, ବଲାଙ୍ଗୀର ,ବାଲେଶ୍ୱର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, କେଉଁଝର ଜିଲ୍ଲା ରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ହେବା ର ସହ ବର୍ଷା ହେବା ର ସମ୍ଭାବନା ହବ ବୋଲି ଭୁବନେଶ୍ବର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ।

ସ୍ୱ ଜଳବସ୍ତୁ ଏବଂ ପାଣିପାଗ କେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡକ୍ଟର ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟ ରେ ୨୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାତି ରହିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ଗୋଟେ ସ୍ଥାନ ରେ ଗୋଟେ ଡିଗ୍ରୀ ସେଳିସିଅସ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହବ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ କୁ ଦିନ ବେଳା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର,ତେଲେଙ୍ଗାନା,ସମେତ ଦକ୍ଷିଣ- ପଶ୍ଚିମ ଦିଗ ରୁ ଗରମ୍ ପବନ ହେଉଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ଗରମ ଅନୁଭବ ହଉଚି । ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ରେ ବର୍ଷା ହେବା ପରେ ଗରମ୍ କମିବା ସହିତ ଶୀତ ହେବ ବୋଲି ସେ ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଫୁଲବାଣୀ କି ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ରାଜ୍ୟ ର ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନ ରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।ଶନିବାର ଦିନ ଫୁଲବାଣୀରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲିୟସ ରହିଛି ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତାପମାତ୍ରା-୩୩.୪ ସେଳେଶିଅସ୍ ଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ଦିନ ୩୫.୬ ସେଳେଶିଅସ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାର ରେକର୍ଡ଼ କରାଯାଇଛି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ମାଳିକା ଦେଲା ପ୍ରମାଣ କେବେ ଅନ୍ତ ହେବ କରୋନାର ପ୍ରଭାବ! କେଉଁ କେଉଁ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଏକ ବଡ ଖବର ଯେ ମାଳିକା ଦେଲା ପ୍ରମାଣ କେବେ ସରିବ କରୋନା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *