Breaking News

ସଂସଦ ମଧ୍ୟରେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରାଜନୀତି ରେ କେହି ନୁହଁ କାହାରି|ରାଜନୀତି ରେ ଘଡିକେ ଘୋଡା ଛୁଟେ ତେଣୁ ଏଠାରେ କେହି କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହି|ତେବେ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଜଣେ ବିରୋଧୀ ନେତା ଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟସଭା ରେ କାନ୍ଦି ପକାଇଛନ୍ତି |ତେବେ କଣ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କାନ୍ଦିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଖବର ମଧ୍ୟମରେ |ତେବେ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା
ରାଜ୍ୟସଭା ରେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ |

ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି ଦୃଶ୍ୟ ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ | ଆପଣା ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଦେଶ ର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କେତେ ସବୁ କଠୋର ନିସ୍ପତି ମାନ ନେଇଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ବି ଏମିତି ତାଙ୍କ ଆଖି ଛଳ ଛଳ ହେବା ର ଦେଖାଯାଇନି|ବିଧାନ ସଭାରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ଏମିତି ଛଳ ଛଳ ହୋଇଯିବ ବୋଲି କେହି ବିଶ୍ଵାସ କରିନଥିଲେ | ତାଙ୍କ ମନ ଏମିତି ଦୁଖ ହୋଇଥିଲା ଯେ ସେ ଠିକ ସେ କଥା କହିପାରୁନଥିଲେ |ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା |ରାଜ୍ୟସଭା ରେ ମୋଦୀଙ୍କୁ କାନ୍ଦିବାର ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |


ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ କି ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଭାବ ବିହ୍ଵଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ର ନେତା ଙ୍କ ପାଇଁ|କଂଗ୍ରେସ ର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୁଲାମ ନବି ଆଜାଦ ଙ୍କ ପାଇଁ |କାରଣ ଗୁଲାମ ନବି ଆଜାଦ ଙ୍କର ରାଜ୍ୟସଭା ରେ ସେଶ ଦିନ ଥିଲା|ଗୁଲାମ ନବି ଆଜାଦ ରାଜ୍ୟସଭା ରେ କଂଗ୍ରେସ ର ସଂସଦୀୟ ଦଳ ର ନେତା ଥିଲେ |ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦ କଂଗ୍ରେସ ର ଜଣେ ଟାଣୁଆ ନେତା |ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଗୁଲାମ ନବୀ ଆଜାଦ ବିଦାୟ ନେଲା ଗୋଟିଏ କଥା କହିଥିଲେ ଏହି କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଭାବ ବିହ୍ଵଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସେ କହିଥିଲେ ମୁଁ ଭାରତୀୟ ମୁସଲମାନ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରୁଛି|ତାଙ୍କର ଏହି ଗୋଟିଏ କଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାବ ବିହ୍ଵଳ କରିଦେଇଥିଲା

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତ୍ଵର, ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମୀ ର ବଡ ଖବର ଯେ ମନମୋହନ ସିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅବସ୍ଥା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *