Breaking News

2021 ରେ ଆସୁଥିବା 8 ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏବେଠୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି

୨୦୨୦ ରେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଚମତ୍କାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ କରୋନୋଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ୨୦୨୦ ମସିହାରେ, ଏହିପରି କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା | ଯଦି ଆମେ ୨୦୨୧ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକର ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସୁଛି | ଦର୍ଶକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗତ ବର୍ଷ ଠାରୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି |

RRR
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିଲା, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏସ୍ ରାଜାମୌଲି। ଅକ୍ଟୋବରରେ ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।
ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କୁହନ୍ତି, ‘ଏଥର ସେ କୌଣସି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବିନା ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା ସଠିକ ସମୟରେ ମଧ୍ୟରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ‘| ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତେଲୁଗୁ ନେତା ଅଲୁରୀ ସୀତାରାମା ରାଜୁ ଏବଂ କୋମରାମ ଭୀମାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ।

ARANYA
ରାଣା ଦାଗଗୁବତୀଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଭୋ ଶଲୋମନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ତାଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଅବତାରରେ ରାଣା ଡଗଗୁବାଟି ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଏବଂ ଜଙ୍ଗଲର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହାଥୀ ମେରେ ସାଥିରେ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି।

FIGHTER
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପୁରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ଲିଖିତ, ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ହିଟ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ, ଦେବରାକୋଣ୍ଡାର ଶେଷ କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉଭୟ ସମାଲୋଚକ ଏବଂ ଏହିପରି ଏକ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିନଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

WAKIL SAHEB
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ ପାଇଁ ଲଢୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଓକିଲ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୋଲାପୀ ର ରିମେକ୍, ଯାହା ଝିଅର ଅଧିକାର ବିଷୟରେ | କାହାର ପସନ୍ଦକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍, ପରିସ୍ଥିତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି |
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ବେନୁ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଭିନୟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦିଲ ରାଜୁ ଏବଂ ବୋନି କପୁର ମିଳିତ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ।

PUSPA
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ଅଭିନେତା ଯୋଡି ସୁକୁମାର ଏବଂ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମିତ ହେବ। ଯାହାର ପ୍ରଥମ ଦମ୍ପତି ଆର୍ଯ୍ୟ, ଆର୍ଯ୍ୟ 2 ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଫିଲ୍ମ ‘ପୁଷ୍ପା’ରେ ଜଣେ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

RADHESHYAM |
ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଯାହା ଶୀଘ୍ର ସୁଟିଂ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାର ଏବଂ ରାଧେଶ୍ୟାମ। ଦର୍ଶକମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, ଯାହାର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା ହେବ।

ASCHARYA
କୋରଲା ଶିବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାମଚରନ୍ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ରାମଚାରାଣଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ନାହିଁ | କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଭଳି ସୁପରଷ୍ଟାରମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସହାୟକ କାଷ୍ଟର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।


ଫିଲ୍ମ ‘ମେଜର’ ମେଜର ସନ୍ଦୀପ ଉନିକ୍ରିଷ୍ଣନଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ ଯାହା ବଡ ପରଦାରେ ଅଣାଯିବ। ୨୦୧୮ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣ ସମୟରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ଲଢୁଥିବାବେଳେ ସେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ମେଜର ଆଦିବାସୀ ଶିଶ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସାଶି କିରଣ ଟିକ୍କାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାଇ ମଞ୍ଜରେକର ଏବଂ ଶୋଭିତା ଧୁଲିପାଲା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏହି 6ଟି କଥାକୁ ଲିପି (Lipi) ନିଜ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି ଙ୍କୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *