Breaking News

ଚର୍ଚ୍ଚିତା ଯାତ୍ରା ହିରୋଇନ Kaberi Padhi କହିଲେ ମୋତେ ଯାତ୍ରା ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନାଚ ପସନ୍ଦ… – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ଚୂଳବୁଲି ନାୟିକା କାବେରୀ ପାଢୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା ସହିତ ଆହୁରି ଜାଣିବା ଯେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନାଚ କୁ ନେଇ ସେ କଣ କହୁଛନ୍ତି ,ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାବେରୀ ପାଢୀ ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ ,

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ କାବେରୀ ଙ୍କ ପିଲା ଟି ଦିନ ରୁ ନାଚ ପ୍ରତି ବେସ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିଲେ ଓ ସେ କେବେ ହେଲେ ବି ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ସେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ କାବେରୀ ପାଢୀ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ର 15 ବର୍ଷ ହୋଇ ଗଲାଣି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ କାବେରୀ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ରାଜି ନଥିଲେ ସେ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଅଭିନୟ କରୁ ବୋଲି କିନ୍ତୁ କାବେରୀ ଲୁଚି ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ ।

ଗାଁ ରେ ଏକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପଡିବା ରୁ ସେଠାରେ ସେ କଥା ହୋଇ ସାରିବା ପରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ସହ ଘର ଛାଡି ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ କହିଲେ ଯେ ସେ ସେହି ଯାତ୍ରା ରେ ପଳାଇଛି । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକ ଜାଣିବା ପରେ କାବେରୀ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ କାବେରୀ ଯିବେ ନହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ 15 ବର୍ଷ ଭିତରେ ସେ 7 ଟି ଅନୁଷ୍ଠାନ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଲେଣି ।

ତେବେ ପରିବାର ନେଇ ଡ୍ରାମା ଦେଖି ଆସିବା ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଲାଗିଥାଏ କାରଣ ଏହି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନାଚ ପାଇଁ । ତେବେ ଏନେଇ କାବେରୀ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଯେ ମୋ ମତ୍ତ ରେ ଏହା ନ ହେବା ଦରକାର ଓ ଆମେ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁ ନାହୁଁ ଏହି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ନୃତ୍ୟ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଡିମଣ୍ଡ କରିଥାନ୍ତି ଟିପ ଟିପ ବର୍ଷା ପଣି ଦେଖିବା ପାଇଁ ତେବେ ସମସ୍ତେ ଚାହିଁଲେ ଏହା କୁ ରୋକା ଯାଇପାରିବ ତେବେ ଏହି ଭଳି ଭାବେ କାବେରୀ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି (Lipi) ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ହଠାତ ଲାଗିଲା ଆ-ଘା-ତ?

ଦର୍ଶକ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *