Breaking News

Tapaswini ସୁମିତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବାହାରୁ ତାଲା ପକାଇ ରଖିଛନ୍ତି, ଆମକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଯାଇ ତାଲା ଖୋଲିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପୁଣି ଧରା ପଡିଗଲା ତପସ୍ଵିନୀ ମିଛ କଥା , ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରମୋଦ ଙ୍କ ଓକିଲ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରମୋଦ ଙ୍କ ନିକଟ କୁ କିଛି ଫାଇଲ ଆଣିବା ପାଇଁ ଓ ସେହି ସମୟ ରେ ଆଣିବା ଭିତରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଆଇଆଇସି ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତପସ୍ଵିନୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁଇ ଜଣ ଆସିଲେ ଓ ବିନା ଅନୁମତି ରେ ପସିଯାଇ ଫାଇଲ ନେଇଗଲେ । ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ କଥା କହିଗଲେ ତପସ୍ଵିନୀ ତେବେ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କ ମିଛ କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରମିଳା ତ୍ରିପାଠୀ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ଟି କହିବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓକିଲ ଆସିଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭି ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଓକିଲ ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆଉ ଜଣେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମେ ଗାଡି ଟି ବାହାରେ ରଖୁଥିବା ସମୟ ରେ ପ୍ରମିଳା ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ ତପସ୍ଵିନୀ ବାହାରେ ବସିଥିଲେ ଓ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରମିଳା ଓ ତପସ୍ଵିନୀ ଭିତର କୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ମିଛ କହୁଥିବା ତପସ୍ଵିନୀ ସୁମିତ ଙ୍କ ପରିବାର କୁ ବାହାରେ ତାଲା ପକାଇ ରଖିଛନ୍ତି ଓ ଓକିଲ ଯିବା ପରେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଲା ଖୋଲିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନ ଙ୍କ ସହିତ ଓକିଲ ଭିତର କୁ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଝରକା ସାହାର୍ଯ୍ୟ ରେ ପ୍ରମୋଦ ସାହୁ ଙ୍କୁ ଫାଇଲ ଦେଇଥିଲେ ଓ ସେହି ଫାଇଲ ଟି ଆଇଆଇସି ରିସିଭ କରି ଓକିଲ ବାବୁ ଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ସୁମିତ ଙ୍କ ପରିବାର କୁ ବାହାରୁ ତାଲା ମରିଛନ୍ତି ତପସ୍ଵିନୀ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ନବୀନ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା କରିଲେ, ଘୋଷଣା କରିଲେ ଅନେକ ଯୋଜନା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପଞ୍ଚାୟତ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବ ରୁ କରୋନା ସହାୟତା , ବିଜୁ ପକ୍କାଘର ପାଇ ନଥିବା ହିତାଧିକାରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *