Breaking News

ବଡ ଖବର – ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଡି Bhakti ଓ Aadi ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଓଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ଧାରାବାହିକ ଦିନେ ନା ଦିନେ ନିଶ୍ଚୟ ସରିଯିବ , ତେବେ ଏହାରି ଭିତରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଧାରାବାହିକ ସରିଯାଇଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଧାରାବାହିକ ଗୁଡିକ ସରିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନ ଙ୍କୁ କେବେ ବି ଭଳି ନଥାନ୍ତି , ଯେମିତି କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଜୀବନ ସାଥି ଧାରାବାହିକ ଟି ସରିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଆଦି ଓ ଭକ୍ତି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଦି ପ୍ରକୃତ ନାମ ଅମର , ତେବେ ଅମର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ଯେଉଁ ଧାରାବାହିକ ର ନାମ ରହିଛି ଝିଲ୍ଲୀ , ତେବେ ଭକ୍ତି ଯାହା ଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ରହିଛି ଜେସୀ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଜେସୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କୌଣସି ଧାରାବାହିକ ରେ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସି ନାହାଁନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ।


ଏହି ଖବର ଟି ହେଲା ଯେ ଏହି ଯୋଡି ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପଛ ରେ ଥିବା ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜଣା ପଡି ନହିଁ କାରଣ ଅମର ଓ ଜେସୀ ଏ ନେଇ କିଛି ବି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗତ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ଜେସୀ ଅମର କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମନା ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ମର ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଭଲ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଜେସୀ ଙ୍କ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଉଛନ୍ତି ଅମର ॥


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି (Lipi) ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ହଠାତ ଲାଗିଲା ଆ-ଘା-ତ?

ଦର୍ଶକ ଆପଣ ମାନେ ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପି ଙ୍କୁ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *