Breaking News

ଆଜିଠାରୁ ଓଡିଶାରେ ଲାଗୁହେଲା Omicron କଟକଣା, ଘର ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କଣ ସବୁ ନିୟମ ମାନିବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଆସିଯାଇଛି କରୋନା ର ନୂଆ ରୂପ ଓମିକ୍ରନ କୁ ନେଇ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେଶ ରେ ଧୀରେ ଧୀରେ କରୋନା ସଂ-କ୍ର-ମି-ତ ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହାରି ଭିତରେ ରାଜ୍ୟ ରୁ ମଧ୍ୟ ଓମିକ୍ରନ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆଗକୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଓ ସେଥିପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କଟକଣା ଜାରି ହୋଇଛି , ତେବେ ଡିସେମ୍ବର 25 ରୁ ଜାନୁୟାରୀ 2 ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁହେବ , ତେବେ ଏହାରି ଭିତରେ ବଡ ଦିନ କେବଳ ଚର୍ଚ୍ଚ ରେ ପାଳନ ହେବ ମାତ୍ର 50 ଜଣ କୁ ନେଇ ।

ତେବେ ବିବାହ ଘର ଭୋଜି ଓ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଭୋଜି ଉପରେ ରୋକ ଲଗା ଯାଇଛି , ତେବେ ଏହି ସମୟ ରେ ଶେଷକୃତ୍ୟ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି । , ବନ୍ଧୁଗଣ ଡି ଏମ ଇଟି ଡକ୍ଟର ରମନ ମହାନ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓମିକ୍ରନ 5 ଗୁଣ ବେଗ ରେ ଅଧିକ ବଢୁଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ 1 ଲେୟାର ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି 3 ଲେୟାର ମସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ନିହାତି ଦରକାର । ତେବେ ବାହାଘର ଓ ଶେଷକୃତ୍ୟ କୁ ଛାଡି ଦେଲେ ସବୁଥି କଟକଣା କଡାକଡି ଭାବେ ଅକରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜ୍ୟ ରେ ଘର କୁ ଘର ବୁଲି ଟିକକରଣ ହେଉଛି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜ୍ୟ 4 କୋଟି 82 ଲକ୍ଷ ଦୋଜ ଦିଆ ସରିଲାଣି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଓମିକ୍ରନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ପାଖ ରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି , ତେବେ ଆମେ ତାକୁ କେମିତି ଅଟକାଇ ନିଜେ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା ସହିତ ପରିବାର ଲୋକ ଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ତାହା ଆପଣ ମାନେ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ ତେବେ କରୋନା ର ସମସ୍ତ ଗାଇଡି ଲାଇନ କୁ ମାନନ୍ତୁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ନବୀନ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା କରିଲେ, ଘୋଷଣା କରିଲେ ଅନେକ ଯୋଜନା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପଞ୍ଚାୟତ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବ ରୁ କରୋନା ସହାୟତା , ବିଜୁ ପକ୍କାଘର ପାଇ ନଥିବା ହିତାଧିକାରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *