Breaking News

Omicron ପାଇଁ ଫୁଣି ଫେରିଲା ନାଇଟ କର୍ଫ୍ୟୁ, ଫୁଣି ହୋଇପାରେ ଲକଡାଉନ ସଟଡାଉନ!

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଆସି ଯାଇଛି କରୋନା ର ନୂଆ ରୂପ ଓମିକ୍ରନ କୁ ନେଇ , ଏହି ବଡ ଖବର ଟି ହେଲା ଯେ ଓମିକ୍ରନ କୁ ନେଇ ଜାରି ହେଲା ନାଇଟ କର୍ଫ୍ଯୁ । ତେବେ ରାତି ରେ ଆଦୌମ ହେବ ନହିଁ ଗହଳି ଜରୁରୀକାଳିନ ସେବା ପଡିବ ବାଦ ତେବେ ସାମାଜିକ କାମ ହେବ ଛାଣ୍ଟବାଣ୍ଟ । ତେବେ ରାତି 11 ଟାରୁ 5 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେବ ଛାଡ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ନାଇଟ କର୍ଫ୍ଯୁ ଲଗେଇଛନ୍ତି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସରକାର ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ରେ ଲାଗୁ ହେଲା କଟକଣା । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓମିକ୍ରନ ଙ୍କ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ଯା ବଢି ଚାଲିଛି ଓ ଏହା କୁନେଇ ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସତର୍କ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଓଡିଶା ରେ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ଗାଇଡିଲାଇନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରେ ଏହି କଟକଣା କୁ ବେସ ଜୋରସୋର ରେ ପାଳନ କରା ଯାଉଛି । ତେବେ ରାତି 11 ଟାରୁ ସକଳ 5 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ହୋଇଛି । ତେବେ ଏହା ଶନିବାର ଦିନ ଠାରୁ ଲାଗୁହେବ ଓ ଏହା କୁ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଗହଳି କୁ ରୋକା ଯାଇ ପାରିବ । ତେବେ ସାମାଜିକ କାମ ରେ 200 ଲୋକ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇ ପାରିବେ ନହିଁ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ ଥିବାରୁ ଆଗୁଆ ସତର୍କ କରାଇଛନ୍ତି ଯୋଗୀ ସରକାର । ତେବେ ପ୍ରଥମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ସରକାର ନାଇଟ କର୍ଫ୍ଯୁ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ରେ କେହି ସଂ-କ୍ର-ମି-ତ ସଂଖ୍ୟା ନଥାଇ ବି ମଧ୍ୟ ଆଗୁଆ ସତର୍କ ହୋଇ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦେଶ ରେ ଓମିକ୍ରନ ସଂଖ୍ଯା 358 ତେବେ ମହରାଷ୍ଟ୍ର ରେ 88 ଜଣ ସର୍ବାଧିକ ହୋଇଥିବା ସମୟ ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ 67 , ତେଲେଙ୍ଗନା ରେ38 , ତାମିଲନାଡୁ ରେ 34 ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ନବୀନ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା କରିଲେ, ଘୋଷଣା କରିଲେ ଅନେକ ଯୋଜନା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପଞ୍ଚାୟତ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବ ରୁ କରୋନା ସହାୟତା , ବିଜୁ ପକ୍କାଘର ପାଇ ନଥିବା ହିତାଧିକାରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *