Breaking News

Live ରେ ଆସି Sumit ଙ୍କ ଗୁମର ଖୋଲି ଦେଲେ ହରପ୍ରିୟା ରଥ! – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁମିତ ଓ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କ ବିବାଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରେ ସୁମିତ ଓ ତପସ୍ଵିନୀ ଏକ ବସ ଭବନ ରେ 7 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ଭିତରେ ସେତିକି ବୁଝାମଣା ହୋଇ ନଥିଲା , ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସୁମିତ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ତପସ୍ଵିନୀ ଏକା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କୁ ସେହି ବାସ ଭବନ ରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ ।


ତେବେ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଠାଇ ଥିଲେ ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ତପସ୍ଵିନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୁମିତ ଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନା ରୁ ଭିତର କୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ତପସ୍ଵିନୀ ତାଙ୍କ ଜିଦ ରେ ଅତଳ ସେ ନ୍ୟାୟ ନ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏଠାରୁ ଯିବେ ନହିଁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାରି ଭିତରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ବିବାଦ ରେ ସମାଧାନ ହେବା ତା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇଗଲାଣି ,

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ତପସ୍ଵିନୀ ନିଜ ଶଶୁର ଘର ନାମ ରେ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନା ରେ ଅନେକ କିଛି କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୁମିତ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଯେଉଁଥିରେ କି ସୁମିତ ଙ୍କ ପରିବାର କୁ ବରବାଦ କରି ଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ଓ 8 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗି ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ସମସ୍ତେ ଦେଖିଲା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ସମୟ ରେ ତପସ୍ଵିନୀ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ସତ୍ୟ ବୋଲି ନିଜେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଜ କାନ୍ଦ ମାଧ୍ୟମ ରେ ତପସ୍ଵିନୀ ସବୁକିଛି ହାସଲ କରି ପାରୁଛନ୍ତି , ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛି ଯେ କିଛି ମହିଳା ମାନେ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଆସିଥିଲେ ଓ ଏହି ମହିଳା ଙ୍କ ଭିତରେ ତପସ୍ଵିନୀ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ କି ସୁମିତ ଗେଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତର କୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ।

ଭିତର ଗେଟ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ମାନେ ଆସି ମହିଳା ମାନ ଙ୍କୁ ବୁଝେଇ ଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାରି ଭିତରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରୁ ହରପ୍ରିୟ ରଥ ଏକ ଭିଡିଓ କରି ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଛନ୍ତି , ଯେଉଁ ଝିଅ କୁ ସୁମିତ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ସେହି ଝିଅ କୁ ରଖିବେ ଓ ସୁମିତ ଙ୍କ ଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ ପ୍ରପର୍ତି ॥

About admin

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 19 ମେ 2022 ବୁଧବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଦିନ ଯାକ ଉର୍ଜାରେ ଭରି ରହିବେ ଓ ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ତାହା କମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.