Breaking News

E-Shrama Card Update: କଣ ସତରେ ଏହି ତାରିଖରେ ଇ ଶ୍ରମ କାର୍ଡର ହିତାଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଟଙ୍କା ?

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଅନେକ ଯୋଜନା ରହିଚ୍ଛି , ତେବେ ଏହି ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ରୁ ଏକ ଯୋଜନା ହେଉଛି ଇଶ୍ରମ ଯୋଜନା , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଥିବେ ଓ ନିଶ୍ଚୟ ତିଆରି କରିଥିବେ , ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ ତିଆରି କରି ନାହାଁନ୍ତି ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କରି ନିଅନ୍ତୁ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ ଯୋଜନା ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖୁଥିବେ ଯେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଯେ ଇଶ୍ରମ ହିତାଧିକାରୀ ମାନେ 5 ହଜାର ଟଙ୍କା ରୁ 10 ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ ଯୋଜନା କୁ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ସହ ସଂଯୋଗ କରାଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ଯୋଜନା ରେ ମାଗଣା ରେ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ ମିଳି ପାରିବ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ଓଡିଶା ରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇନାହିଁ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ମିଳି ପାରିବ ନହିଁ । ତେବେ ଏଥିରେ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ର ଜୀବନ ବୀମା ରାସୀ ରହୁଛି , ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଇଶ୍ରମ କୁ ନେଇ ଦେଉଥିବା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଭୁଲ ଅଟେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ Jyotiraditya scindia ୪୦୦୦ କୋଟିର ମହଲରେ ରହୁଛନ୍ତି, କାନ୍ଥରେ ଦିଆ ହୋଇଛି ସୁନା ଓ ରୂପାର ଲେପ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଏମିତି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *