Breaking News

ରାତିରେ ପ୍ରେ-ମି-କା ସହ ସୋଇଥିଲେ ଯୁବକ ତାପରେ ଏମିତି ଘଟିଲା… – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ କୁ ଛୋଟ ପିଲା ଙ୍କ ଠାରୁ ବୁଢା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କୁ ଛାଡି ରହିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଇ ଗଲାଣି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଆମେ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିବା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରୁ ବହୁ ଭିଡିଓ ରହିଛି ଯାହା କି ଦେଖିବା ମାତ୍ର କେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ ଲାଗିଥାଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଖବର କେବଳ ପ୍ରେ-ମୀ ଯୁ-ଗ-ଲ ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ହୋଇଥାଏ , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଜଣେ ପ୍ରେ-ମି-କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁ ପ୍ରେ-ମି-କ ଦୁଇ ଟି ଯୁ-ବ-ତୀ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା ।

ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେ-ମି-କା କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିବା ସମୟ ରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଥିବା ସମୟ ରେ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେ-ମି-କା ସେହି ସ୍ଥାନ କୁ ଆସି ହଙ୍ଗମା କରିଛି । ତେବେ ଏହି ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ତେବେ ଘଟଣା ତୋ କେଉଁ ଠାରେ ଘଟିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡି ନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଫୁଣି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲା-ଜ୍ୟା ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ପାଇଁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *