Breaking News

ଗ୍ରାହାକଙ୍କ ବଡ ଖୁସି ଖବର, ଜିଓ ଲଞ୍ଚ କଲା ୧ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ, ୩୦ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଇବେ ଏହି ସବୁ ସୁବିଧା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରିଲିଏନ୍ସ ଜିଓ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ପ୍ଳାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ପ୍ଳାନ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ନୂଆ ପ୍ଳାନ ର ମୂଲ୍ୟ 1 ଟଙ୍କା ରହିଛି ଓ ଏହି ପ୍ଳାନ ଟି ମାଈ ଜିଓ ରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି । ତେବେ ଏହି ପ୍ଳାନ ଟି ସେମାନ ଭଲ ଫଳପ୍ରଦ ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ ସିମ ଟି କୁ ସକ୍ରିୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଏହି ଯୋଜନା ରେ କୌଣସି କଳିଙ୍ଗ ଏବଂ ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ନହିଁ , 1 ଟଙ୍କା ର ଏହି ନୂଆ ପ୍ଳାନ ରେ ଆପଣ ମାନେ 30 ଦିନ ବୈଧତା ପାଇବେ ଓ ଏଥିରେ କେବଳ ମାତ୍ର 100 ଏମବି ର ଡାଟା ରହିଛି । ତେବେ ଡାଟା ସାରିବା ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ରେ 60 କେବିପିଏସ ରେ ଚାଲିବ ।


ତେବେ ଦେଶ ର ସବୁଠାରୁ 1 ଟଙ୍କା ପ୍ଳାନ ହେଉଛନ୍ତି ପୁରା ଶସ୍ତା ପ୍ଳାନ , ତେବେ ଜିଓ କୁ ଛାଡିଦେଲେ ଏହି ସୁବିଧା ଟି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ 1 ଟଙ୍କା ର ପ୍ଳାନ ପ୍ରଦାନ କରିବ ନହିଁ , ତେବେ ଜିଓ ରେ 10 ରୁ 20 ଟଙ୍କା ପ୍ଳାନ ରହିଛି । ତେବେ 10 ଟଙ୍କା ପ୍ଳାନ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଆସିମୀତ ବୈଧତା ସହିତ 7.47 ଟଙ୍କା ଟକ ଟାଇମ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ଠିକ ସେହିପରି ସୁବିଧ 20 ଟଙ୍କା ପ୍ଳାନ ରେ ରହିଛି ଏଥିରେ ଆପଣ ମାନେ 14.95 ଟଙ୍କା ର ଟକ ଟାଇମ ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ Jyotiraditya scindia ୪୦୦୦ କୋଟିର ମହଲରେ ରହୁଛନ୍ତି, କାନ୍ଥରେ ଦିଆ ହୋଇଛି ସୁନା ଓ ରୂପାର ଲେପ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଏମିତି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *