Breaking News

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ ଶ-ହୀ-ଦ ବିପିନ ରାୱାତଙ୍କ (Bipin Rawat) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ଦେଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛି ,ଭାରତ ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ଷ୍ଟାଫ୍ ଜେନେରାଲ ବିପିନ ରାୱାତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲେ ପତ୍ନୀ ଓ ସେନା ର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ବାୟୁସେନା ଏକ ହେଲିକପ୍ଟର ତାମିଲନାଡୁ କୁନୁର ନିକଟ କ୍ରା-ଶ ହୋଇ ଯିବାରୁ ୧୩ ଜନକ ଙ୍କ ର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ଏହି ହେଲିକପ୍ଟର ୧୪ ଜଣ ଥିଲେ ଓ ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେବା ରୁ ୧୪ ଜଣ ମଧ୍ୟ ରୁ ୧୩ ଜଣ ଙ୍କ ର ମୃ-ତ୍ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଓ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ବେସ ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ଭାବେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଵସ୍ଥା ରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ ଦୁଃ-ଖ ର କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ଆମ ଦେଶ ର ପ୍ରଥମ ସିଡିଏସ ଜେନେରାଲ ବିପିନ ରାୱତ୍ ଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଜଣେ ଯବାନ ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ କୁ କେହି ବି ପୂରଣ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଭାରତ ସରକାର ଏହି ନୂଆ ପଦବୀ ଟି କେବଳ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ୩ ସେନା ଙ୍କୁ ଏକାଠି କରାଇ ନୁଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କୁ ସାମ୍ନା କରିବା ପାଇଁ ।ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବିପିନ ରାୱତ୍ କୌଣସି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କ ସହ ବାୟୁସେନା ର ବିଶ୍ୱସନୀୟ ହେଲିକପ୍ଟର ଚପ୍ପର ରେ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ହେଲିକପ୍ଟର ତାମିଲନାଡୁ କୁନୁର ନିକଟ କ୍ରା-ସ ହୋଇ ଯିବାରୁ ୧୩ ଜନକ ଙ୍କ ର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଓ ଆଉ ଜଣେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ରାଜେଶ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହେବା କୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ଲୁମ୍ରାଇନା, ଏମିତି କହିଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ନେଇ …

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ରାଜ ରାଜେସ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *