Breaking News

ଫସିଗଲେ ଯୁ-ବ-ତୀ, ଗଛ ମୂଳରେ ବସି କା-ନ୍ଦି-ବା-ର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପ୍ରାୟତ ଅଧିକ ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ କଳା ଭଳି ଖବର ଦେଖିବା ମିଳିଥାଏ । ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ କଳା ଭଳି ଖବର ଟି ଅଧିକ ଥାଏ ପ୍ରେ-ମୀ ଯୁଗଲ ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ । ପ୍ରେ-ମୀ ଯୁଗଲ ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆମେ ବହୁତ ଅଜବ ପ୍ରକାର ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଉଛେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ଏକ ଖବର ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଓ ଆମେ ମାନେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଥିବା ଖବର ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା କୁ ପାଇବା ପାଇଁ କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି , ନିଜ ଜୀ-ବ-ନ କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଇ ପାରନ୍ତି ଓ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନିଜ ବାପା ମା କୁ ଛାଡି ଦେଇଥାନ୍ତି , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଘଟଣା ଟି କେଉଁ ଠାରେ ଘଟିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନହିଁ କିନ୍ତୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଘର ଛାଡି ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଯିବା ପାଇଁ । ତେବେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଜଣକ ଘରୁ ଦୁଇ ଟି ବ୍ୟାଗ ସାଙ୍ଗ ରେ ଧରି ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକ ଠକି ଦେଇଛନ୍ତି , ଯୁ-ବ-ତୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକ ଆସିଲେ ନହିଁ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ଯୁ-ବ-ତୀ ଜଣକ କା-ନ୍ଦୁ ଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭଲ ଭାବ ରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଫୁଣି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲା-ଜ୍ୟା ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ପାଇଁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *