Breaking News

ଓଡିଆ ହିରୋ ବିଶ୍ଵଭୂଷଣଙ୍କ (Biswabhusan Panda) ବିବାହ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ଚ-ଉ-ଠି ରାତିର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି ଓ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ର କିଛି ଫଟୋ ହେଉ ବା ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ନିଜ ଚତୁର୍ଥୀ ର ଭିଡିଓ କୁ ନେଇ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ କିଏ ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ପାଇବା ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ବହୁତ କମ ଦିନ ର ଅଭିନୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ଵ ଭୂଷଣ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ଙ୍କୁ ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ପ୍ରାୟ ଅଧିକ ନେ-ଗେ-ଟି-ଭ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ , ତେବେ ଏହି ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ସରିଯାଇଛି ।

ଏହି ବିବାହ ଘର ଆମ ଓଡିଆ ଧାରାବାହିକ ର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ଙ୍କ ଚ-ତୁ-ର୍ଥୀ ରାତି ର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ବାପା ଙ୍କ ର ଥିଲା ସ-ମ୍ପ-ର୍କ, ଏହି କଥା ଦିଅର ଜାଣିବା ପରେ , ଦିଅର ପାଇଁ ଭାରି ମ-ହ-ଙ୍ଗା ପଡିଲା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଯେଉଁ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *