Breaking News

ରାଜେଶ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହେବା କୁ ନେଇ ଏମିତି କହିଲେ ଲୁମ୍ରାଇନା, ଏମିତି କହିଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ନେଇ …

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ରାଜ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ଜାଣିଥିବେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଅଲଗା ହେବା ପୂର୍ବ ରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକାଠି ହୋଇ ନଜର ଆସୁଥିଲେ ଓ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଉଥିଲେ , ତେବେ ଉଭୟ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଯିବା ପରେ କିଛି ବିବାଦ ଯୋଗୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ଅଲଗା ହେବା ରେ ରାଜେସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲୁମ୍ରାଇନା ଙ୍କ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ରାଜେସ ଓ ଲୁମ୍ରାଇନା ଏକାଠି ହେବା ର ଦେଖି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଭାବି ଥିଲେ ଯେ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହେବା କାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ଲୁମ୍ରାଇନା । ତାହେଲେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ଲୁମ୍ରାଇନା ଙ୍କୁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ପଚରା ଯାଇଥିଲା ଯେ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହେବା ପଛ ରେ ଲୁମ୍ରାଇନା ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର କଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଲୁମ୍ରାଇନା ହେଉଛନ୍ତି ଜେନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କି କୁଆଁରୀ ବୋହୁ ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ର ବର୍ଷା ନାମ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଲୁମ୍ରାଇନା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ରଖିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ରାଜେସ ଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହେବା ପୂର୍ବ ରୁ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଠିକ ସେହିଭଳି ସେହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ରାଜେଶ ଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆପଣ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଅଲଗା ହେବା ର କାରଣ ଲୁମ୍ରାଇନା ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣ କଣ କହିବେ । ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ରାଜେସ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଅଲଗା ହେବା ପଛ ରେ କେହି କାରଣ ନାହାଁନ୍ତି । ଆମେ ଆମ ସମ୍ପର୍କ କୁ ବଢାଇ ଥିଲୁ ଓ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆମ ପାଇଁ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ ଶ-ହୀ-ଦ ବିପିନ ରାୱାତଙ୍କ (Bipin Rawat) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ଦେଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛି ,ଭାରତ ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ଷ୍ଟାଫ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *