Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ଘରେ ନଥିବା ସମୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଡ଼ାକିଥିଲେ ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ, ସ୍ତ୍ରୀ ଧରା ପଡିଗଲେ ପ୍ରେ-ମି-କ ସହ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିବେ , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଅନେକ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପ୍ରଯତ ଅଧିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ କଳା ଭଳି ଖବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହି ଭଳି ଏକ ଖବର ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି , ନିଜ ଜୀବନ କୁ ମଧ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି , ସେଥିପାଇଁ ତ ପ୍ରେ-ମ କୁ ଅ-ନ୍ଧ କୁହ ଯାଏ କାରଣ ପ୍ରେମ ବୟସ,ଧନୀ,ଗରିବ, ଆଦି ଦେଖି ନଥାଏ ପ୍ରେମ ପରିବାର ଓ ସମାଜ କୁ ଖାତିର କରିନଥାଏ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ସୂନୀ ଥିବେ ବହୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା ର ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁ ଯୁ-ବ-ତୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଅତିତ ରେ କାହାକୁ ନା କାହାକୁ ଭଲ ପାଇ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଥାନ୍ତି , ଏହି କଥା ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କହିବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମ-ହି-ଳା ନିଜ ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ ଡାକି ଥିଲେ ଓ ସେହି ସମୟ ରେ ହଠାତ ସ୍ଵାମୀ ଆସିଯିବା ରୁ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଏହି କଳା କାରନାମା କୁ ଦେଖି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ର ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ କିଛି ସିଧା ସଳଖ ନିଜ ପତ୍ନୀ କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରୁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଫୁଣି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲା-ଜ୍ୟା ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ପାଇଁ ବେସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *