Breaking News

ସ୍ଵାମୀ ଘରେ ନଥିବା ସମୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଡ଼ାକିଥିଲେ ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ, ସ୍ତ୍ରୀ ଧରା ପଡିଗଲେ ପ୍ରେ-ମି-କ ସହ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିବେ , ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଅନେକ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପ୍ରଯତ ଅଧିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚକିତ କଳା ଭଳି ଖବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ , ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହି ଭଳି ଏକ ଖବର ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି , ନିଜ ଜୀବନ କୁ ମଧ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି , ସେଥିପାଇଁ ତ ପ୍ରେ-ମ କୁ ଅ-ନ୍ଧ କୁହ ଯାଏ କାରଣ ପ୍ରେମ ବୟସ,ଧନୀ,ଗରିବ, ଆଦି ଦେଖି ନଥାଏ ପ୍ରେମ ପରିବାର ଓ ସମାଜ କୁ ଖାତିର କରିନଥାଏ । ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ସୂନୀ ଥିବେ ବହୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା ର ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁ ଯୁ-ବ-ତୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଅତିତ ରେ କାହାକୁ ନା କାହାକୁ ଭଲ ପାଇ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଥାନ୍ତି , ଏହି କଥା ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କହିବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ଜଣେ ବିବାହିତ ମ-ହି-ଳା ନିଜ ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ ଡାକି ଥିଲେ ଓ ସେହି ସମୟ ରେ ହଠାତ ସ୍ଵାମୀ ଆସିଯିବା ରୁ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଏହି କଳା କାରନାମା କୁ ଦେଖି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ର ପ୍ରେ-ମି-କ କୁ କିଛି ସିଧା ସଳଖ ନିଜ ପତ୍ନୀ କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରୁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି କଲେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ କରିବା ସମୟରେ ଧରି ନେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.