Breaking News

ଫୁଣି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲା-ଜ୍ୟା ଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମ ପାଇଁ ବେସ କେତେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେଉଛି ଏମିତି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହ ଦ୍ଵାରା ମଣିଷ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇଥାଏ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ କମ ଭିଡିଓ ରହିଛି ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରେ ଅ-ନ୍ୟା-ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛି ଓ ଏହି ଅ-ନ୍ୟା-ୟ ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅନ୍ୟାୟ କରିଥିବ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡ ସହିତ ନ୍ୟାୟ କରା ଯାଇଥାଏ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ,  ଆମେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ସେହିଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଚା-ପୁ-ଡା ମାରି ଚାଲୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି କରି ପାରୁ ନଥିଲେ , ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଦୋ-ଷ କରିକି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବା-ଡେ-ଇ- ଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଏକଦୃଶ୍ୟ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଗରିବ କ୍ଷୀର ବାଲା କୁ ପାଟି କରିବା ସହିତ ତାର ସମସ୍ତ କ୍ଷୀର କୁ ଢାଳି ଦେବା ସହ ସାଇକେଲ କୁ ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ,  ଏହି ଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ତେବେ ଘଟନା ଟି କେଉଁ ଠାରେ ଘଟିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନଥିବା ସମୟ ରେ ଭିଡିଓ ଟି କିନ୍ତୁ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ସେହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ, ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି କଲେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ…

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ କରିବା ସମୟରେ ଧରି ନେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଯାହା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.