Breaking News

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ (Somalin Parida) ଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୂ ଘରେ ଥିବା କୁକୁର କେମିତି ସ୍ଵାଗତ କରିଲା ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପ୍ରାୟତ ଅଧିକ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଓ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଠିକ ସେହିଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉହହାନ୍ତି ସୋମାଲିନ ପରିଡା । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୋମାଲିନ କେଉଁ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ସୋମାଲିନ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ବିଜେତା ହେବା ପରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ , ତେବେ ଏହି କମ ଦିନ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ରେ ସେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅତି ନିକଟ ରେ ସରିଯାଇଛି ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର , ତେବେ ନିଶୀଥ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଉଭୟ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ହୋଇଥିଲା । ସୋମାଲିନ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋମାଳିନୀ ଏକ କୁକୁର କୁ ଗେହ୍ଲ କରୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ସେ ସେହି କୁକୁର ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଘର ଛାଡିବା ପରେ ନିଜ ମା ଙ୍କ ସହ କିଛି ଏପରି ଭାବରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ Barsha ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଯିବ !

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବଙ୍କ ଘର ଛାଡିଛନ୍ତି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଏବଂ ନିଜ ବାପ ଘରେ କେମିତି ଚଳୁଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.