Breaking News

ସୋମାଲିନଙ୍କ (Somalin) ପରେ ଏବେ ବୋହୂ ବେଶରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅସୀମା (Aseema Panda) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବଧୁ ବେ ପରେ ଆଉ ଜଣେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ବଧୁ ବେଶ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ କିଏ ଜାଣିବା ଓ ଏହି ବଧୁ ବେସ ରେ ସଜେଇ ହୋଇଥିବା ର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ କୁ ଜାଣିବା ଓ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି କୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ଓ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଥିବା ଅସୀମା ପଣ୍ଡା , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଗାୟିକା ଙ୍କ କଣ୍ଠ ରୁ ବହୁଗୁଡିଏ ଭଜନ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଗୀତ ଗାଇଥିବା ର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥିବେ , ତେବେ ଖାଲି ଭଜନ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନୁହେଁ ସେ ବହୁ ଆଲବମ ମଧ୍ୟ ରେ ଗୀତ ଗାଈ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ନିଜ ସୁ ମଧୁର କଣ୍ଠ ପାଇଁ ସେ ଓଡିଶା ର ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଗାୟିକା ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଓ ନିଜ ଫଟୋ ଭିଡିଓ କୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଅସୀମା ପଣ୍ଡା ବଧୁ ବେସ ରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବ ରେ ସଜେଇ ହୋଇଛନ୍ତି , ତେବେ ଅସୀମା ପଣ୍ଡା ବଧୁ ବେସ ରେ ସଜେଇ ହେବା ର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡି ନହିଁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *