Breaking News

ବାପ ଘରୁ ବିଦାୟ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ (Somalin Parida) ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କା-ନ୍ଦି-ଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମଳିନ ପରିଡା ଯିଏ କି ବହୁତ କମ ଦିନ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅତି ନିକଟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଟି ସରିଯାଛି ।  ସୋମାଲିନ ନିଶିଥ ନାୟକ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ସହିତ ବହୁସାରା ସ୍ଥାନ ବୁଲିବା ସହିତ ବହୁସାରା ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ସରିଯାଇଛି ।

ବିବାହ ଘର ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହି ବିବାହ ଘର ରେ ଜାଙ୍କଲିନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବିବାହ ଘର ଟି ବେସ ହସ ଖୁସି ରେ ସମ୍ପନ ହୋଇଥିଲା । ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ଜାଙ୍କଲିନ ଓଡିଶା କୁ ଆସିଥିଲେ ନିଜ ଭଉଣୀ ବାହାଘର ପାଇଁ ଓ ବହୁସାରା ମଜାମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ର ବହୁ ଗୁଡିଏ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ରହିଛି ଯାହା କି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ବାପଘର କୁ ବିଦାୟ ଦେବା ସମୟ ରେ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଓ ଏହି କା-ନ୍ଦୁ-ଥି-ବା-ର ଦୃଶ୍ୟ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଘର ଛାଡିବା ପରେ ନିଜ ମା ଙ୍କ ସହ କିଛି ଏପରି ଭାବରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ Barsha ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଯିବ !

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବଙ୍କ ଘର ଛାଡିଛନ୍ତି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଏବଂ ନିଜ ବାପ ଘରେ କେମିତି ଚଳୁଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.