Breaking News

ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ ପରିଡା (Somalin Parida) ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଶାଶୂ ଘାଏ କିପରି କାଟିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଫୁଲ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଟ୍ଵିନ ସିଷ୍ଟର ଭାବେ ପରିଚିତ ଥିବା ସୋମାଲିନ ଓ ଜାଙ୍କଲିନ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ , ଏହି ଦୁଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ମଧ୍ୟମ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଏକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଏକାଠି ହୋଇ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ତେବେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ସୋମାଲିନ ଅଭିନୟ ଜଗତ ରୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୂରେଇ ଯିବା ପରେ ସ୍ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ , ତେବେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଜାଙ୍କଲିନ ଜିନ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଜାଙ୍କଲିନ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରୁ ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜାଙ୍କଲିନ ନିଜ ବିବାହ ପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତ ଦୂରେଇ ଯାଇ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ରହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡିଶା ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ସରିଯାଇଛି ଓ ସେ ନିଶିଥ ନାୟକ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଭଉଣୀ ବିବାହ ଘର ପାଇଁ ଜାଙ୍କଲିନ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ଓଡିଶା ଆସିଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସରିଯାଇଛି ଓ ସୋମାଲିନ ନିଜ ଶାଶୁଘରେ ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଉଭୟ ସେହିଭଳି ଭାବେ ସାରା ଜୀବନ ଖୁସି ରେ ରୁହନ୍ତୁ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *