Breaking News

ବାଧା ବିଘ୍ନ ସତ୍ତ୍ୱେ ଶେଷରେ ସରିଗଲା ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ୍ (Somalin Parida) ଙ୍କ ବାହାଘର – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ସାଧାରଣ ଯୁବତୀ ,ଏମାନେ ଦିନେ ନା ଦିନେ ନିଜ ବାପଘର କୁ ଛାଡି ଶାଶୁଘର କୁ ଯିବା କୁ ପଡିବ ,  କଥା ରେ ଅଛି ଝିଅ ର ଜନମ ପର ଘର କୁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା ଟି କହିବା ର କାରଣ ହେଲା ଯେ ଗତକାଲି ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଥିଲା ଓ ଏହି ବିବାହ ଘର ପାଇଁ ଭଉଣୀ ଜାଙ୍କଲିନ ମଧ୍ୟ ଓଡିଶା ଆସିଛନ୍ତି ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ସହିତ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ଭାବି ସ୍ଵାମୀ ନିଶିଥ ଙ୍କ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ସହିତ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଗତକାଲି ଉଭୟ ବିବାହ ଘର ସମ୍ପନ ହୋଇଥିଲା ଓ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ମଧ୍ୟ ପାଳନ ହୋଇଥିଲା , ତେବେ ଏହି ବିବାହ ଘର ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।


ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏ କି ବହୁତ କମ ଦିନ ର ଅଭିନୟ ରେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ନ ମିଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ ।

ତେବେ ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛେ ଯେ ଉଭୟ ଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବେସ ଖୁସି ମୟ ହେଉ ଓ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଯୋଡି ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବେସ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିବାହ ଘର ବହୁ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.