Breaking News

ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ବାପାଙ୍କୁ ଧରି କା-ନ୍ଦି-ଲେ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ (Somalin) ଓ ଜାଙ୍କଲିନ (Janklin) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତକାଲି ସରିଯାଇଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର , ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ଭାବି ସ୍ଵାମୀ ନିଶିଥ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁ ସ୍ଥାନ ବୁଲିବା ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଓ ଉଭୟ ଏକାଠି ହୋଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଓ ନିଶିଥ ସାତ ଜନମ ର ସାଥି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି , ଗତକାଲି ଉଭୟ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ବିବାହ ଘରେ ବହୁ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଓ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ଭିଣେଇ ଅରବିନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ଘର ଉପସ୍ଥିତ ରହି ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି ବିବାହ ଘର ସମସ୍ତେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଥିଲେ , ବିବାହ ଘର ବହୁ ଗୁଡିଏ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ସୋମାଲିନ ନିଜ ବାପା ଙ୍କୁ ଧରି ନାଚୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ମରଣିୟ ରହିବ କାରଣ ବିବାହ ଟି ସାରିଲା ପରେ ସୋମାଲିନ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ପଳାଇବେ ।

ଜାଙ୍କଲିନ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ସହିତ ପୁଣି ବାହାର ରାଜ୍ୟ କୁ ଚାଲିଯିବେ । ତେବେ ସେହି ମୂହୁର୍ତ୍ତ ର ସମୟ କୁ ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ବାପା ଙ୍କୁ ଧରି ନାଚୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଟି ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *