Breaking News

ସୋମାଲିନିଙ୍କ (Somalin) ବିବାହ ଘର ରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଫେରିଥିବା ଜାଙ୍କଲିନ (ଜଙ୍କଲିନ) ଓ ଅରବିନ୍ଦ (Arbind)ଙ୍କୁ କେମିତି ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଜାଙ୍କଲିନ ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ବିଜେତା ହେବା ପରେ ସେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ର ଏଲ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଓ ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ଜାଙ୍କଲିନ ନଜର ଆସିବା ସହିତ ଅରବିନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ଅରବିନ୍ଦ ଏକାଠି ହୋଇ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପର କୁ ଭଲପାଇ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବିବାହ ପରେ ଉଭୟ ବେସ ଖୁସି ରେ ରହିବା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ ଓ ପରେ ପରେ ଏହି ଯୋଡି ଓଡିଶା ଛାଡି ଦିଲ୍ଲୀ ପଳାଇଲେ । ଏହି ଯୋଡି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଓଡିଶା ଫେରିଛନ୍ତି , ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଫେରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅରବିନ୍ଦ ଓ ଜାଙ୍କଳିନୀ ଙ୍କୁ ଘର କୁ ଯିବା ପୂର୍ବ ରୁ ବନ୍ଦନା କରିଥିଲେ ଓ ପରେ ସ୍ଵାଗତ କରି ଘର କୁ ଆଣିଥିଲେ ଓ ଏହାର ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଗତ କାଲୀ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ ହୋଇଥିଲା ଓ ବିବାହ ଘର ଟି ବେସ ଭଲ ଭାବ ରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ବିବାହ ଘର ସୋମାଲିନ ଓ ଜାଙ୍କଲିନ ନିଜ ବାପା ଙ୍କୁ ଧରି ନାଚିଥିଲେ ଓ ବହୁ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *