Breaking News

ହିରୋଇନ ସୋମାଲିନଙ୍କ (Somalin Parida) ବାଡୁଆ ପାଣିରେ ଗାଧେଇଲେ ଓ ହଳଦୀ ରସମର ଫୁଲ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଜୀବନ ରେ ଏମିତି ଏକ ଖୁସି ର ସମୟ ଆସେ ଯେଉଁ ଖୁସି ର ସମୟ ରେ ନିଜ ଲୋକ ଦୂର ରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖୁସି ଖବର ପାଇବା ପରେ ନିଜ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଫେରି ଥାନ୍ତି ଓ ବହୁତ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରିଥାନ୍ତି ।  ଯେମିତି କି ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ବାହାର ରାଜ୍ୟ ରେ ରହୁଥିବା ଭଉଣୀ ଜାଙ୍କଲିନ ଓଡିଶା ଆସିଛନ୍ତି ।


ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବିବାହ କରି ନଥିବା ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସଦା ସର୍ବଦା ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ ଓ ବହୁସାରା ମଜା ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ତାହେଲେ ପରେ ପରେ ଜାଙ୍କିଳୀନ ଅଭିନେତା ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ସୋମାଲିନ ପୁରା ଏକା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଜାଙ୍କଲିନ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ସହ ଓଡିଶା ବାହାର ରାଜ୍ୟ ରେ ରହୁଥିଲେ ।


ତେବେ ସୋମାଲିନ ଏକୁଟିଆ ଭାବେ ନିଜ ସମୟ କୁ ଅତି ବାହିତ କରୁଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଠିକ ହୋଇଗଲା ମାନେ ଗତକାଲି ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଥିଲା ଓ ଏହି ବିବାହ ଘର ପାଇଁ ଜାଙ୍କଲିନ ଓଡିଶା ଆସିଥିଲେ ଓ ନିଜ ଭଉଣୀ ସହିତ ବହୁତ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିଲେ ।

ଗତକାଲି ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବିବାହ ଘରେ ଜାଙ୍କଲିନ ଓ ଅରବିନ୍ଦ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଓ ବହୁତ ସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରିଥିଲେ , ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ସୋମାଲିନ ନିଜ ବିବାହ ଘର ରେ ବେଦି କୁ ଯିବା ପୂର୍ବ ରୁ ବୋହୁ ବେସ ରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା , ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ବହୁ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *