Breaking News

ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର (Prakruti Mishra) ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ହ-ଟ ଲୁକରେ ଟିପ ଟିପ ବର୍ଷା ପାଣିରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ପରିଚି ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନି ଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ସେ ପିଲା ଦିନ ରୁ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ରେ କାମ କରୁଥିଲେ ସେ ପ୍ରଥମେ “ହରି ଭାଇ ହାରେ ନା “ ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ ଓ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବହୁ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଶିଶୁ କଳାକାର ଜଣକ ବଡ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଜାରି ର ଖିଛନ୍ତି ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଆଁ ଭଳି ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ଆଖି କୁ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିବେ ନହିଁ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ପ୍ରକୃତି ନିଜେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ରେ ପ୍ରକୃତି ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ହ-ଟ ଲୁକ ଏବଂ ଶିଜ୍ଲିଙ୍ଗ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓ ଟି ରେ କେବଳ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ହ-ଟ ଲୁକ ରେ ନଜର ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହିତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ କୋରିଓଗ୍ରାଫ ଅରୁନ୍ଧତୀ ମଧ୍ୟ ହ-ଟ ଲୁକ ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଉଭୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଓ ଉଭୟ ବହୁତ ହ-ଟ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହ ପେଜ ରେ ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ନାଚ ଟି ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *