Breaking News

ପବିତ୍ର ମାସ କାର୍ତ୍ତିକ ମାସରେ ପଞ୍ଚୁକରେ ଘଟିଲା ଅଲୌକି ଘଟଣା, ଠାକୁର ଘରୁ ବାହାରିଲା ତମ୍ବା ନାଗ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାସ କାର୍ତ୍ତିକ ମାସକୁ କୁହାଯାଏ । କାରଣ ଏହି ମାସ ଟି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ପ୍ରିୟ ମାସ ହୋଇଥାଏ । ଲୋକ କଥା ଅଛି ଏହି ମାସରେ ବଗୁଲି ମଧ୍ୟ ଆମିଷ ଭୋଜନ କରି ନଥାଏ । କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ଶେଷ ପାଞ୍ଚଦିନ (କାର୍ତ୍ତିକ ଶୁକ୍ଳ ଏକାଦଶୀ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ)କୁ ପଞ୍ଚୁକ ବା ପବିତ୍ର ପଞ୍ଚକ ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଏ । କାର୍ତ୍ତିକ ମାସ ଉଭୟ ଭଗବାନ ଶିବ ଓ ବିଷ୍ଣୁ ଙ୍କ ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରାଯାଇଥାଏ । ଏହି ମାସରେ ଏକ ଚମତ୍କାର କଥା ଟିଏ ଘଟିଛି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମୀ ରେ ପଞ୍ଚୁକ ଚାଲିଥିବା ସମୟ ରେ ଘରୁ ବାହାରିଲା ନାଗ , ନାଗ ପୁଣି ଜିଅନ୍ତା ନୁହେଁ ବରଂ ତମ୍ବା ନାଗ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଥାଟି ସତ୍ୟ ଅଟେ ଓ ଏହି ତମ୍ବା ନାଗ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ଙ୍କ ଗହଳି ଲାଗିଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତମ୍ବା ସାପ ଟି କେଉଁଠାରେ ବାହାରିଛି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କଥା କୁ ଶୁଣିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଅବିଶ୍ଵାସ କରୁଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମାନେ ଏହି ସାପ ଟି କୁ ଦେଖିବା ସହିତ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରି ଆସୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକ ନୂଆଗଡ ଗ୍ରାମ ରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଠାକୁର ଗହର ସଫା କରୁଥିବା ସମୟ ର ଏ ଏହି ତମ୍ବା ନାଗ କୁ ଦେଖିଥିଲେ ଓ ଡ-ରି ଯାଇଥିଲେ ।


ପରେ ଜାଣିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଜାଣିବା ପରେ ସେହି ତମ୍ବା ସାପ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଗହଳି କରିଥିଲେ ଓ ଦେଖିବା ସହିତ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ । ତାହେଲେ ଏହି ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବ ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ । ତେବେ ପଞ୍ଚୁକ ରେ ତମ୍ବା ନାଗ ଦେଖିବା ବାହାରିବା ବେସ ଶୁଭ ଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପର୍ଶୁରାମ ଦୀକ୍ଷା ନେଇ ଚଉଦ ବର୍ଷ ହେଲା ଘର ଛାଡି ଗାଁରୁ ଗାଁ ବୁଲୁଛନ୍ତି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *