Breaking News

ଲୋକପ୍ରିୟ ଓଡିଆ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର (Bobby Mishra) ଅଭିନୟ ରୁ ଦୂରେଇ ଏବେ ଖୋଲିଲେ ଦୋକାନ? – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟା ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଲୋକ ମାନେ ନିଜ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ କମ ବହିନେଟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଜୀବନୀ ଛୋଟ ପରଦା ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବଡ ପରଦା ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେହି ଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ର ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବବି ମିଶ୍ର ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆଲବମ ଦୁନିଆ ରୁ କରିଥିଲେ , ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆଲବମ ସୁପର ଡୁପର ହୋଇଥିଲା , ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ବଡ ପରଦା ରେ ବବି ମିଶ୍ର ଯିଏ କି ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା , ଭିଲିୟାନ ଭଳି ଅନେକ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କୁ ଦେଖିବା ଦର୍ଶକ ମାନେ ବେସ ଇଚ୍ଛୁକ ଥାନ୍ତି । ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣକ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବବି ମିଶ୍ର ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ବେସ ସକ୍ରିୟ ଥାନ୍ତି ଓ କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ ବା ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବବି ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ବବି ମିଶ୍ର ରେ ରାସ୍ତା କଡ ରେ ଫୁତ ଫାତ ରେ ଦୋକାନ ଦେଇଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତାହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓ ରୁ ଯାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ଏହି ଦୋକାନ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ର ଓ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ବବି ଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ତାଙ୍କ ପାଖ ରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଫୁତ ଫାତ ଦୋକାନ ରୁ ବିକା ହେଉଥିବା ଜିନିଷ ବିଷୟ ରେ ଅବଗତ ହୋଇ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.