Breaking News

ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ (Anubhav Mohanty) ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃ-ଖ ଖବର, ଅନୁଭବ ଏହି ଗୁ-ରୁ-ତ-ର ରୋ-ଗ ରେ ପୀଡିତ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଯିଏ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ କେନ୍ଦ୍ରପଡା ର ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅନୁଭବ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ଓ ସମର୍ଥକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି , ଅନୁଭବ ନିଜ ମନ କଥା କହିବା ସହିତ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ଓ ସମର୍ଥକ ଙ୍କ ମନ କଥା ଶୁଣନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଏକ ରୋଗ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଓ ଏହି ରୋ-ଗ ଟି ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କ ଶରୀର ରେ ରହିଛି , ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଅନୁଭବ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଓ ନେତା ,  ଅଭିନୟ ଜଗତ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁସାରା ଭଲପାଇବା ପରେ ରାଜନୀତି ରେ ପାଦ ଦେଇ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ଦେବା କରୁଛନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅନୁଭବ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ କରୁଥିଲେ ଓ ପରେ ଆଲବମ ଦୁନିଆ ରୁ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତ ରେ ପାଦ ଦେଇ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଥିଲେ ।

ବହୁସାରା ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ତାହେଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ନିଜ ଫିଟ୍ଣେସ କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଥାନ୍ତି । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବିଶ୍ଵ ମଧୁମେହ ଦିବସ ନଭେମ୍ବର 14 ତାରିଖ ର ଏ ପାଳନ କରା ଯାଇଥାଏ ।

ତାହେଲେ ଏହି ଦିବସ ରେ ଅନୁଭବ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କାଉଣ୍ଟ ରେ 3 ଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ , ତେବେ ସେ ଏଥିରେ ପ୍ରଫେସର ଡାକ୍ତର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଦାସ ଙ୍କୁ ଭଗବାନ ସହ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି ଓ 21 ବର୍ଷ ହେଲା ଅନୁଭବ ଇନିଶୁଳୀନ ନେଉଛନ୍ତି ଓ ଅନୁଭବ ମଧୁମେହ ରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି କଥା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଓ ସମର୍ଥକ ଜାଣିବା ପରେ ଏହି ରୋଗ ରୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ବୋଲି ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରୁଛନ୍ତି ॥ ,

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *