Breaking News

କଣ ସତରେ ତନୁଜା ଖୁଡୀ (Ranjita Panigrahi) ଟିଭି ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ଯାତ୍ରା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଲେ ? – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ରୁ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତନୁଜା ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଖବର ଓ ଦୃଶ୍ୟ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଯେ ତନୁଜା ଧାରାବାହିକ ଛାଡି ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ମଦ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି , ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହା ପଛ ର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି , ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ବିଜେତା ହେବା ପରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତାରା ତାରିଣୀ ଧାରାବାହିକ ତନୁଜା ଖୁଡୀ ଚରିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ।


ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତନୁଜା ଖୁଡୀ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଧାରାବାହିକ ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତନୁଜା ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ସହ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ସେ କଳିଙ୍ଗ ଗଣନାଟ୍ୟରେ ଏକ ଶୋ କୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଟିଭି ପରଦା ଛାଡି ନାହାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ତାରିଣୀ ଆଖିରେ ତାରା ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ଓ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *