Breaking News

ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ, ଖିଆଣ ଖାଇ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନ (Somalin) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଳିନୀ ପରିଡା ଙ୍କୁ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଅଭିନୟ ଜଗତ କୁ ବହୁ କମ ଦିନ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି କାରଣ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂର୍ବ ରୁ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ର ରିଆଲିଟି ସୋ ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଥିଲେ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋମାଲିନ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଯାଇଛି ନିଶିତ ଙ୍କ ସହିତ ଓ ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଜ ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଉଭୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ,ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ନିଜ ବିବାହ ଘର ଆଲବମ ଫଟୋ ପାଇଁ ଫଟୋ ଉଠାଉ ଛନ୍ତି ।


ଉଭୟ ଙ୍କ ବିବାହ ଘର ଚଳିତ ମାସ ମାନେ ନଭେମ୍ବର 21 ରେ ହେବା କୁ ଯାଉଛି , ତାହେଲେ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ବ୍ୟାଚଳର ପାର୍ଟି ବେସ ଧୁମଧାମ ରେ ପାଳନ କରି ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୋମାଲିନ ପୋଷ୍ଟ କରି ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ସୋମାଲିନ ଓ ନିଶିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବେସ ଖୁସି ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଉଭୟ ଖୁସି ଥିବା ର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଉଭୟ ବହୁସାରା ସର୍ଟ ଭିଡିଓ କରି ବହୁସାରା ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାହେଲେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଆଗାମୀ 21 ତାରିଖ ରେ ହାତ କୁ ଦୁଇ ହାତ ହେବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଦେଖାଯାଉ ଆଗାମୀ ଦିନ ରେ ନିଜ ବିବାହ ଘର ଟି କୁ କେମିତି ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.