Breaking News

ଅଭିନୟ ଛାଡି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡି ଗାଁ ରେ ଚାଷ କରିଲେ ହିରୋ ରାଜେଶ (Rajesh) – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ରାଜ ରାଜେସ ଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ ଖବର ଆସିଯାଇଛି , ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜେସ ନିଜ ଅଭିନୟ ଛାଡି ଗାଁ ରେ ଚାଷ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଚାଷ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ଖବର ଓ ଦୃଶ୍ୟ ପଛ ରେ ଥିବା ସତ୍ୟାସତ୍ୟ କୁ ଜଣାଇବୁ । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।


ତେହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ରାଜେସ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ବହୁ ସାରା ଚଳଚିତ୍ର ଓ ଧାରାବାହିକ ରେ ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ରାଜ ରାଜେସ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ଜୀ ସାର୍ଥକ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହିକ ତୋ ଅଗଣା ରେ ତୁଳସୀ ମୁଁ ରେ ବିକ୍ରାନ୍ତ ଚରିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଫଳ ରେ ତୋ ଅଗଣା ର ତୁଳସୀ ମୁଁ ଧାରାବାହିକ ଟି ଓଡ଼ିଶା ର ନମ୍ବର 1 ଧାରାବାହିକ ହୋଇପାରିଥିଲା । ତା ପରେ ସେ ସାବିତ୍ରୀ ଧାରାବାହିକ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଧାରାବାହିକ ରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଓ ସେ ଘରେ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ଥିଲେ ।

ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜେସ ପ୍ରାୟ ଅଧିକ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି , ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ରାଜେସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଙ୍କ ମଝିରେ କିଛି ବି-ବା-ଦ ହେବା ରୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଟି ଏକ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ର ଅଟେ ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ॥


ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.