Breaking News

ରାତି ଅଧରେ ଭିଣୋଇ ଶାଳିକୁ ନେଇ ଫେ-ରା-ର ହେଇଯାଉଥିଲେ, ହଠାତ ଧରା ପଡିଗଲେ, ତାପରେ ଯାହା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ର ମଣିଷ ମାନେ ସମସ୍ତେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବେସ ଆକ୍ଟିଭ ମଧ୍ୟ ରହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ କିଛି ଦେଖିଲା ଭଳି ଶୁଣିବା ଭଳି ଅଜବ ଧାରଣ ର ଦୃଶ୍ୟ ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅନ୍ୟ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଥାନ୍ତି ।

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ବେସ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ କାରଣ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଆମେ ଅନେକ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ , ତେବେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରୁ ବହୁ ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି ଯାହାକି ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ , କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ହସାଇ ଥାଏ ଓ କିଛି କ-ନ୍ଦା-ଇ ଥାଏ । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଅଜବ ଧାରଣ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଉଛେ ।

କେଉଁଠି ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଓ ପିଲା ଙ୍କୁ ଛାଡି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ଚାଲି ଯାଉଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି , ଜ୍ଵାଇଁ ସହିତ ଶାଶୂ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଉଛି । ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅଜବ ଧାରଣ ର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଜାଣିବା କୁ ପାଉଛେ ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହିଭଳି ଏକ ଅଜବ ଧରଣ ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ଆସିଛି ଯେ ନିଜ ଶାଳି କୁ ଭିଣେଇ ଫେ-ରା-ର ହୋଇ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ଧରା ପଡିଗଲେ ,

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ର ଏକ ଗ୍ରାମ ର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି ବିବାହ ପରେ ଶାଳି କୁ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲା ଓ ଶାଳି ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭଉଣୀ ର ସ୍ଵାମୀ ବା ନିଜ ଭିଣେଇ କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ , ତେବେ ଭିଣେଇ ନିଜ ଶଶୁର ଘର କୁ ଆସି କିଛି ଦିନ ରହିବା ପରେ ନିଜ ପ୍ରେମ କୁ ବଢାଇ ପରେ ଭିଣେଇ ଶାଳି ଫେରାର ହେଇ ଯାଉଥିବା ସମୟ ରେ ସେହି ଗାଁ ର ଲୋକ ଧରି ପକାଇଥିଲେ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ ଶାଳି ଜଣକ କା-ନ୍ଦି ଥିଲେ , ତେବେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଟି କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାଶୁଘରେ ରୋଷେଇ କଲେ ସୋମାଲିନ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *