Breaking News

ଶେଷ ହେଲା ଓଡିଆ ସିଙ୍ଗର କୂଳଦୀପ (Kuldeep) ଓ ଇପ୍ସିତାଙ୍କ (Ipseeta) ନିର୍ବନ୍ଧ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟକ କୁଳଦୀପ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଈପ୍ସିତା ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ , ତେବେ ଏହି ଦୁଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନ ଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାହ କରିବା କୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଆଗ ଧାଡି ର ଗାୟକ ଓ ଗାୟିକା ଭାବେ ବେସ ପରିଚିତ ।


ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ କୁଳଦୀପ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ଶୁଣିଥିବେ ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କଣ୍ଠ ଦାନ କରି ବେସ ଲୋକ ପୃୟୁ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି , ସେ ବହୁ ଗୁଡିଏ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ଗୀତ ଗାଇବା ସହିତ ଆଲବମ ରେ ମଧ୍ୟ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି ଓ ଭଜନ ରେ ମଧ୍ୟ ଗାଇଛନ୍ତି ଠିକ ସେହିପରି ଈପ୍ସିତା ମଧ୍ୟ ବହୁସାରା ଭଜନ ଓ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ କଣ୍ଠ ଦାନ କରି ବେସ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ମନ୍ଦିର ରେ ନିଜ ନିର୍ବନ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଟି ସମ୍ପର୍ଣ କରିଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଓ ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ , ତାହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଉ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଉଭୟ ନିଜ ଏନେଗେଜମେଣ୍ଟ ରେ ପରିବାର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରେ କେକ କାଟିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି ପରସ୍ପର କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଭୟ ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସଋ ଯାଇଛି ଓ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ରେ ଊବ ହାଯ ହାତ କୁ ଦୁଇ ହାତ ହେବେ ବା ସାତ ଜନମ ର ସାଥି ହେବେ । ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି କୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ॥

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଶାଶୂ ଘରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋମାଲିନଙ୍କୁ (Somalin Parida) ଖୁଆଇ ଦେଲେ ଶାଶୂ ଓ ନଣନ୍ଦ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *